Recenzia

Posilňuje hojdačka baseballovou pálkou brušné svaly?

Posilňuje hojdačka baseballovou pálkou brušné svaly?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hádzanie baseballovou pálkou je cvičenie s celkovým telom. Pohybujete netopierom rukami a ramenami, získavate silu zo svojich nôh a trupom otáčate svojimi boky. Keď otočíte svoje telo počas hojdania, napínate brušné svaly, vrátane brucha a šikmých z konečníka. Vaše šikmé strany sa tiež sťahujú na rôznych miestach vášho švihu, čo ponúka výhody sily.

Formulár

Sledujte akúkoľvek pro baseballovú hru a uvidíte, že aj na najvyššej úrovni sa výkyvy v závislosti od hráča líšia. Určité základy sú však v každom šoku kľúčové. Ak ste cesto s pravou rukou, pri pohľade zhora začnite hojdanie otáčaním v smere hodinových ručičiek - počnúc rukami, ramenami, potom bedrami - a presunutím určitej váhy na pravú nohu. Potom zdvihnite ľavú nohu a kráčajte smerom k džbánu. Vaše boky sa začnú otáčať proti smeru hodinových ručičiek, zatiaľ čo vaše ruky a ramená sa pokračujú v smere hodinových ručičiek, zvíjajú si trup a napínajú abs. Ramená sa potom obrátia a začnú sa otáčať proti smeru hodinových ručičiek, za ktorými nasledujú vaše ruky. Ľavá noha sa narovná, ale nezablokuje sa a pravé koleno sa ohne približne o 45 stupňov, keď bat dosiahne bod nárazu.

Akcie brucha

Keď pohybujete netopier dozadu a otáčate ním v smere hodinových ručičiek, vaše ľavé šikmé končatiny sa pomôžu otočiť chrbticu a zvinutie trupu, zatiaľ čo vaše pravé šikmé sú napnuté. Opak nastane, keď potiahnete netopier cez zasiahnutú zónu, pretože pravá šikmá zmluva a ľavá šikmá sú napnuté. Preto posilňujete svoje šikmé miesta pri hojdaní netopiera kvôli kontrakcii svalov. Bez odporu však váš konečník abdominis nie je významne posilnený.

Silné abs pre baseball

Silné brušné svaly pomáhajú vytvárať rýchlosť netopiera, ktorú potrebujete zasiahnuť silou. Baseballový tréner a tréner kondicionovania Bob Alejo odporúča posilňovať vaše abs pridaním váhy k štandardným cvičeniam s telesnou hmotnosťou. Vykonajte vážené drtia udržiavaním nôh vo vzduchu a držaním závažia pred vami s natiahnutými rukami. Ak chcete vykonať zavesenie pätiek, použite závažia členkov. Do váženého rotačného cvičenia držte váhu asi 6 až 12 palcov pred vaším trupom, potom otáčajte z vášho pasu čo najrýchlejšie, zatiaľ čo pohybujete hmotou zo strany na stranu.

Dôležité informácie

Mnoho Američanov hrá baseball a softball od mladého veku. Ak ste boli mimo hry na chvíľu, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako sa vrátite na ihrisko, najmä ak máte nejaké zdravotné problémy. Podobne sa poraďte so svojím lekárom skôr, ako začnete nový postup posilňovania ab. Kým húpanie baseballovou pálkou zaberá vaše brušné svaly, mnoho ďalších cvikov robí lepšiu prácu pri posilňovaní vašej abs, ako sú variácie v prípade problémov a výťahy kapitánskych nohou pre stoličky.Komentáre:

 1. Mehemet

  Bravo, aká fráza ..., skvelá myšlienka

 2. Ida

  Aká neporovnateľná téma

 3. Huntingden

  Don't turn the attention!

 4. Fenrilar

  I'm sorry, but, in my opinion, they were wrong. I am able to prove it. Write to me in PM, discuss it.Napíšte správu