Recenzia

Ako Toughen prsty

Ako Toughen prstyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nolan Ryan, nepochybne najväčší baseballový džbán na Major League všetkých čias, namočil prsty do nakladacej šťavy, aby ich sprísnil a zabránil im získať pľuzgiere. Urbanská legenda hovorí, že gitarista Eric Clapton stavia na svojich špičkách mozoly tým, že ich dvakrát alebo trikrát potiera alkoholom. To spôsobuje, že pokožka vysychá a kalusy sa zahusťujú, čím chránia jeho prsty. Taktiky, ktoré pracujú pre profesionálov, budú pracovať aj pre vás.

Zostaňte v hre

Bez ohľadu na to, aké sú vaše hry alebo aktivity náročné na dosah prstov, pokračujte v tom. Kalusy sú prirodzenou obrannou reakciou tela na opakované vystavenie treniu. Tieto tvrdené, silné vrstvy pokožky vytvárajú ochranu oblastí, ktoré sa bijú, napríklad končeky prstov. Takže vyliezť na tú skalnú stenu, hrať na gitaru alebo basu, každý deň chytiť tú tenisovú raketu alebo ihrisko. Vaše telo vytvorí mozoly a formuje ich do vrstiev, ktoré ochránia vaše prsty pred bolesťou a zranením.

Udržiavanie čistoty

Pokúste sa použiť umývacie prostriedky bez vody, namiesto umývania rúk mydlom a vodou, kedykoľvek je to možné. Mnohé mydlá a šampóny obsahujú zmäkčovače a kondicionéry pokožky, ktoré sú kontraproduktívne pre tvorbu kalusov a inak spevňujúcu pokožku.

Pri sprchovaní alebo umývaní riadu noste latexové alebo gumové rukavice. Voda má dočasný zmäkčujúci účinok na ľudskú pokožku a mozoly, preto sa pred namáhavým pôsobením ubezpečte, že sú vaše prsty úplne suché.

Alkohol Beats Lotion

Na dosah ruky prestaňte používať krém na ruky alebo iné zmäkčovadlá. Lotions zjemňujú pokožku, čo je presne to, čo nechcete, ak sa ju snažíte spevniť. Tampón alebo tampón trite alkohol po špičkách prstov trikrát alebo štyrikrát denne. Nechajte schnúť na vzduchu. Alkohol má dehydratačný účinok na pokožku a môže pomôcť vysušiť a stvrdnúť.

Hrubo ich em up

Nie viac, pán Nice Guy - je čas hrať hru s týmito rozmaznanými koncami prstov. Trieť pemzu na vyvíjanie mozoľov asi 15 minút denne. To rozdrví mozole dole a nakoniec spôsobí, že sa budú šíriť širšie namiesto toho, aby rástli hlbšie.

Roll hrubého brúsneho papiera do guľôčky mramorovej veľkosti. Stlačte a otáčajte medzi prstami, keď sedíte pri sledovaní televízie alebo pri telefóne. Pomôže to posilniť vaše prsty a spevniť tipy.

Zdroje