Recenzia

Ako používať tenisové náramky


Vo svete tenisu sa potí. Zatiaľ čo náramky sa kategorizujú skôr ako doplnky ako oblečenie, mnohí hráči nemusia robiť najlepšie výkony bez toho, aby tí malí potápači potu tvrdo pracovali, aby udržali vlhkosť mimo svojich dlaní. Bývalý profesionál Justin Gimelstob si spomína: „Musel by som sa zbaliť, akoby som odchádzal na leto, keď som išiel na US Open. tri ponožky. Dajte tenisové náramky, aby pracovali pre vašu hru - spotená dlaň by mohla znamenať, že rozdiel medzi búšením zabijáka a odpálením lopty do nikdy nikdy nepristane.

Krok 1

Vyberte si páry absorpčných tenisových náramkov vhodných pre váš typ potu. Ak nie ste ťažký sveter, bude fungovať menšia užšia skupina. Ak sa potíte hojne, vyberte si potné pásky s veľkorysejšími proporciami. Vyberte si výrobky z froté, ktoré ponúkajú najvyššiu absorpčnú schopnosť. Kúpte si niekoľko párov, ktoré budete počas hry používať ako náhradné diely.

Krok 2

Potítko potiahnite rukou a nad zápästie. Upravte spodnú hranu tak, aby spočívala priamo nad vašimi zápästnými kosťami, čo umožní maximálnu flexibilitu kĺbov. Opakujte aj pre ostatné zápästia. Zabráni sa tak potu v pritekaní rúk a dlaní, aby ste držali rukoväť a rukoväť rakety v suchu.

Krok 3

Ak nadmerne potíte alebo ak dávate prednosť väčšej šírke pásky, pridajte druhý náramok priamo nad prvý. Ďalšie miesto umiestnite priamo nad lakťom, čím získate ešte väčšiu ochranu pred kvapkaním. Niektorí hráči používajú doplnky v oblastiach predlaktia.

Krok 4

Počas hry utierajte poty na čele tak často, ako je to potrebné. Mnoho športovcov sa nestará o tradičné čelenky. Náramky sú dobrými náhradníkmi a bijú okolo seba uteráky na utieranie čela.

Krok 5

Balte do kabelky viac párov náramkov, aby ste ich mohli meniť, keď sa počas hry stanú zvlhčené a uvoľnené. Keď sa naplnia potom, stratia svoju absorpčnú schopnosť a účinnosť.