Recenzia

Musíte čakať deň medzi cvičeniami AB?


Aj keď zvyčajne nevyťahujete činky alebo činky, aby ste posilnili brušné svaly, cvičenia zamerané na brucho sú stále silové tréningové aktivity. Sú účinné pri zvyšovaní sily a tónu vo vašom jadre, pretože nútia vaše svaly zdvíhať viac vašej telesnej hmotnosti, než na aké sú zvyknuté. Tento stres poškodzuje hlavný sval v bruchu, konečníku abdominus a vybudovať si šesťbalenie a vybudovať silu, musíte dať svalu čas na uzdravenie. Ak cvičíte správne, rektálny abdominus potrebuje medzi tréningovými hodinami odpočinok najmenej 48 hodín.

Cvičenie brucha

Vaše tréningy sú podobné ako akékoľvek iné tréningy silového tréningu. Nesmiete používať žiadne vážené náradie, ale vaše svaly musia prekonať odpor. Je to len tak, že vaša telesná hmotnosť slúži ako odpor, ktorý vaše svaly zdvíhajú a znižujú. Tento stres spôsobuje to, že sa vyvíjajú vaše svaly. Ak ste v súlade so svojimi cvičeniami a urobíte dostatok sád a opakovaní, uvidíte zlepšenie sily a tónu.

Dôležitosť odpočinku

Vaše svaly brucha sa vyvíjajú v čase medzi tréningom. Cvičenie odbúrava svaly brucha, čo znamená, že spôsobujú poškodenie tkaniva. Toto poškodenie je dôležitou súčasťou efektívneho silového tréningu. Vaše telo pracuje na oprave tkaniva a počas tohto procesu uvidíte zlepšenie sily a tónu. Ak by ste mali cvičiť ešte predtým, ako sa vaše svaly zahojia, obmedzíte výhody, ktoré z tréningu získate.

Príslušná výška odpočinku

Koľko odpočinku vaša abs potrebuje medzi tréningami, závisí od objemu vašich stretnutí. Deň medzi tým je vo väčšine prípadov primeraný, čo znamená, že by ste sa mohli zmestiť do troch cvičení za týždeň. Avšak, ak robíte cvičenie, ktoré sa skladá z viacerých cvičení dokončených pre mnoho sád, je pravdepodobné, že vaše abs bude potrebovať trochu viac času na dôkladné liečenie. Ak stále cítite bolesť v deň, keď máte naplánované cvičenie, posuňte ho o deň späť.

Zvyšujúca sa intenzita

Ak ste sa pôvodne zaujímali o každodenné cvičenie, pretože hľadáte výrazné zmeny, zvýšte intenzitu svojich stretnutí zahrnutím vážených nástrojov. Medikamentová guľa sa môže držať na hrudi alebo s roztiahnutými pažami počas drtí, čím sa zvyšuje váha vašej ABS. Ak nemáte liekovku, môžete použiť činku. Zahrňte prvok nestability tak, že si dáte švajčiarske lopty. Tým sa zvyšuje stres, ktorému sa vaše brucho podriaďuje, aby ste lepšie vyvíjali silu a tón.