Recenzia

Vodný aerobik a teľatá úseky

Vodný aerobik a teľatá úsekyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jednou z najväčších chýb, ktoré aerobný aerobik robí, je cvičenie na špičkách. Keď na nohách robíte celú lekciu aqua, vaše telá sa napnú. Aby ste tomu zabránili, pristúpte na stred chodidiel pred sklopením päty a nôh. Ak zistíte, že po tréningu prežívate pevné teľatá, zostaňte niekoľko minút vo vode, aby ste si natiahli svaly. Tým sa znížia bolesti lýtok v polovici noci, pri ktorých zle nasávate svojho vodného inštruktora.

Lýtko

Teľatá sú zbierka svalov, ktoré tvoria chrbát dolných končatín. Gastrocnemius je teľacie svalstvo, ktoré má dve hlavy a je to telo, ktoré môžete ľahko vidieť na nohách kulturistov. Podrážka sa nachádza nižšie na nohách a pod gastrocnemius. Obidva svaly sa sťahujú, keď ukazujete prsty na nohách alebo chodíte po prstoch na nohách. Ak chcete tieto svaly roztiahnuť, musíte si ohnúť nohu alebo priviesť prsty k holennej kosti.

Stretch Stretch

Strana bazéna je pohodlným miestom na roztiahnutie teliat po vašom vodnom aeróbnom cvičení. Natiahnite to obidvoma nohami alebo jednou nohou súčasne. Postavte sa blízko a otočte sa k stene bazénu. Položte ruky na okraj, aby ste dosiahli rovnováhu. Prsty a lopty chodidiel umiestnite na stenu, pričom päty udržiavajte na podlahe. Narovnať nohy, postaviť sa vysoko a používať ruky na vytiahnutie bokov smerom k stene, až ucítite roztiahnutie teliat. Dýchajte normálne, keď držíte úsek počas 20 až 30 sekúnd. Uvoľnite uvoľnením bokov od steny a potom opakujte postup.

Lunge Stretch

Výťah sa vykonáva aj proti stene bazéna. Postavte sa blízko steny s rukami na okraji. Postavte pravú nohu za vami približne 2 stopy. Obe nohy smerujú k stene. Pri stlačení pravej päty na podlahu mierne nakloňte ľavé koleno. Pokračujte v nakláňaní vpred, až kým nepocítite úsek v pravom tele. Držte úsek na 20 až 30 sekúnd. Uvoľnite a posuňte pravú nohu dozadu vedľa vašej ľavej strany. Zopakujte úsek na ľavej nohe.

Noodle Stretch

Rezance je flotačné zariadenie používané počas aeróbneho cvičenia s vodou. Rezance poskytujú povrch pre stojaci úsek teliat. Držte rezance, pričom každá ruka drží jeden z koncov. Umiestnite oblúk svojej pravej nohy do stredu rezance. Narovnať pravú nohu pred vami. Ohnite pravú nohu tak, aby vaše prsty smerovali k stropu. Jemne zatiahnite za rezance, aby ste zvýšili flexiu chodidla, až kým nepocítite roztiahnutie tela. Zatlačte pätu smerom od seba, aby ste prehĺbili úsek. Podržte 20 až 30 sekúnd. Pomaly sa uvoľňujte a opakujte na ľavej nohe.