Info

Výhody zoštíhľujúceho pásu


Bolo by úžasné nájsť metaforickú guľku na dosiahnutie chudnutia, najmä chudnutia okolo strednej časti. Uvidíte infomercialy, ktoré tvrdia, že zoštíhľujúce pásy znižujú hmotnosť okolo vášho pasu, ale kupujúci by si mali dávať pozor. Nemôžete tónovať svoje brušné svaly bez vynaloženia nejakého úsilia. Zoštíhľovacie pásy však majú niektoré výhody.

Popis

Zoštíhľovacie pásy sú známe aj ako pásy na chudnutie alebo pásy na sauny. Zúžený pás sa okolo vášho pásu ovinie a slúži ako sauna na potenie hmotnosti okolo vášho stredného úseku. Niekoľko zoštíhľovacích pásov je vyrobených z odolnej neoprénovej tkaniny a tvrdia, že potia z kíl a zároveň sávajú v oblasti brucha. Niektorí budú mať opasok zapnutý 15 minút a iné sú navrhnuté tak, aby sa nosili celý deň.

Dočasné chudnutie

Obezita je viac ako len kozmetický problém. Podľa MayoClinic.com zvyšuje riziko zdravotných problémov a chorôb, ako je vysoký krvný tlak, srdcové choroby a cukrovka. Ženy sú zvlášť náchylné na zvýšenie hmotnosti okolo brušnej oblasti, čo môže byť spôsobené nesprávnou stravou, deťmi a starnutím. Zníženie hmotnosti, aj keď je to mierny úbytok na váhe, môže zlepšiť vaše zdravie a zabrániť akýmkoľvek budúcim problémom so zdravím. Redukčný pás môže napomáhať pri chudnutí alebo dokonca pri znižovaní hmotnosti. Funguje ako korzet, zoštíhľuje oblasť okolo vášho pasu a tiež vás vtiahne, čím vám poskytne hladký vzhľad.

Vylepšené držanie tela

Ak pracujete alebo jednoducho sedíte za svojím stolom, môže vám pri držaní tela pomôcť chudnutie. Neoprénový materiál, ktorý tvorí väčšinu zoštíhľujúcich pásov, je mäkký, ale zároveň pevný a odolný. Noste pás, ako je tento, pomôže vám sedieť rovnejšie a môže viesť k zlepšeniu držania tela. Podľa Spine-Health.com je podpora chrbta a zlepšené držanie tela nevyhnutné na zníženie výskytu bolesti chrbta a krku.

Vylepšená sebavedomie

S redukčným pásom môžete okamžite vidieť zlepšenie, ktoré zvýši vašu sebavedomie. So zlepšeným sebavedomím sa môžete inšpirovať, aby ste pracovali tvrdšie, aby ste dosiahli svoj maximálny cieľ chudnutia alebo tónovania.

Dôležité informácie

Zoštíhľujúce pásy môžu pôsobiť ako opasky, ktoré pomáhajú vo vzhľade štíhlejších pásov, pomáhajú zvyšovať sebadôveru a dokonca zlepšujú držanie tela, ale nič neprekonáva dobré starodávne cvičenie a zmeny stravovacích návykov. Kombinácia aeróbneho cvičenia a zmeny vášho stravovania na zdravšiu verziu vám pomôže zbaviť sa tých nechcených libier okolo vašej strednej časti, podľa MayoClinic.com. Zahrňte brušné cvičenia, ktoré posilňujú a tonizujú svaly, aby schudli a podporia trup vášho tela.