Recenzia

Spôsoby, ako vyrovnať žalúdok za 2 dni

Spôsoby, ako vyrovnať žalúdok za 2 dni


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete sa zbaviť tvrdohlavého neočakávaného malého vydýchnutia žalúdka pred špeciálnou udalosťou? Cvičenie je kľúčom k plochému, atraktívnemu bruchu, ale cvičenie pravdepodobne neukáže rozdiel iba za dva dni. Ak chcete do dvoch dní vyrovnať brucho, musíte sa pozerať na to, čo jete, pracovať na svojej polohe a vyšetriť svoju šatníkovú skriňu.

Vyvarujte sa potravín, ktoré spôsobujú nadúvanie

Potraviny, ktoré vás nechajú plytké a nafúknuté, zahŕňajú škrobové uhľovodíky, ako je biely chlieb, cestoviny, zemiaky a ryža, podľa MSN. Rýchlo sa premenia na glukózu a fermentujú kyselinami a vytvárajú plyn. Namiesto toho jedzte chudé bielkoviny - nie však fazuľa - a zeleninu, ktorá nie je cukrová, takže preskočte brokolicu, karfiol a kapustu. Niektoré rafinované sacharidy môžete nahradiť celozrnnou, napríklad celozrnné cestoviny a chlieb, aby sa minimalizovalo opuchnutie. Celozrnná pšenica obsahuje viac vlákniny, ktorá spomaľuje proces kvasenia a znižuje nadúvanie.

Zahrňte potraviny na vyrovnávanie nádorov

Ak je to možné, pite zázvorový čaj a do jedla pridajte zázvor. Ginger upokojuje gastrointestinálny trakt a vyrovnáva nadúvanie, ktoré by ste mohli mať. Vyhnite sa jedeniu akýchkoľvek veľkých jedál, ktoré môžu spomaliť tráviace ústrojenstvo a spôsobiť, že budete mať nadúvanie; jesť menšie a častejšie jedlá a občerstvenie. Navrhnite časopis Fox News Magazine, aby ste ich rozmiestnili asi o dve alebo tri hodiny. Jedzte viac potravín bohatých na draslík, ako sú avokádo, banány a mango. Draslík je diuretikum, takže pomôže znížiť zadržiavanie vody. Papája má tiež veľa draslíka a zistilo sa, že vylučuje žalúdočný plyn.

Vylepšite svoju pozíciu

Najrýchlejší spôsob vyrovnania žalúdka je zlepšenie držania tela. Cez deň sa duševne kontrolujte, aby ste sa ubezpečili, že máte chrbát rovno, hrudník hore a ramená uvoľnené. Jedným zo spôsobov, ktoré vám pomôžu zapamätať si a zlepšiť svoju polohu, je naplánovať jogy, ktoré zlepšujú držanie tela, do svojej každodennej rutiny. Vytvorte si rozvrh, ktorý si pamätáte, alebo si vytvorte kreatívne a stanovte si pravidlá pre seba. Môžete napríklad vložiť poznámku na vaše predné dvere a povedať, že na každej strane by ste mali urobiť nasledujúcu pózu po dobu aspoň 30 sekúnd, predtým ako vyjdete z dverí. Položte pravú dlaň rovno na stenu. Potom otočte celé svoje telo smerom doľava až na to, že sa budete otáčať nohami a pritom dlane držte pri stene. Natiahnutím tohto svalu stiahnete zaoblené ramená, ktoré spôsobujú zlé držanie tela.

Opravy brušiek na poslednú chvíľu

Ak máte na spodnom bruchu stále malý penis, ktorý neodíde, pretože je to tvrdohlavý tuk, noste kompresné spodné prádlo. Každý mohol použiť nejaké módne rady na lichotenie svojich brušiek. Zvážte, či vaša košeľa alebo šaty priťahujú pozornosť k bruchu alebo od neho. Vyberte si výstrihy, ktoré priťahujú pozornosť nahor k pleciam, ako napríklad vrcholy ohlávky alebo na poprsie, ako sú hlboké krčné kliny, aby ste odvrátili pozornosť od žalúdka. Límce na krku lode a na ramenách zdôrazňujú aj vaše hornej časti tela a znižujú brucho. Divoké a podrobné výtlačky, napríklad tlač na zvieratách alebo kvetinové potlače, priťahujú pozornosť od vašej siluety a na látku.Komentáre:

  1. Blaed

    Kde sa o tom môžem dozvedieť viac?

  2. Dagore

    Toto je zaujímavé. Dictate, where can I read about this?Napíšte správu