Recenzia

Dámske cvičenia Midriff

Dámske cvičenia Midriff


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Midriff môže predstavovať problém pre ženy, aj keď jesť zdravo a pravidelne. Ako ženy starnú, má telo tendenciu ukladať väčšiu váhu v oblasti okrajov kvôli hormonálnym zmenám. Ak chcete získať úplné cvičenie v strednom pásme, zamerajte sa na zapojenie všetkých brušných svalov vrátane najvnútornejšej vrstvy svalov. Zmeňte svoje tréningy, aby ste sa vyhli nude a aby ste sa zamerali na všetky brušné svaly.

Pilates

Cvičenie pilates zapája vnútornú vrstvu brušných svalov - transversus abdominus - tým, že vyžaduje, aby ste brucho zatiahli smerom k chrbtici, aby ste „aktivovali svoje jadro“. Podľa časopisu Fitness je roll-up Pilates, ktorý je vytvorený s roztiahnutými rukami a nohami, o 30% účinnejší ako kríza, s rukami za hlavou a ohnutými kolenami. Pilatesové stovky, jednonohé a dvojnohé strečing a cvičenia na vývrtku tiež posilňujú vaše brucho, keď používate svaly midriff na zdvíhanie a držanie nôh z podlahy.

Jóga

Mnoho pózu z jogy vyžaduje, aby ste sa zapojili do brucha, aby ste stabilizovali svoje telo a zaistili dobré držanie tela. Dobre zaokrúhlený jogový program sa môže zamerať na posilnenie a naťahovanie brušných svalov. Pózy na budovanie pevnosti zahŕňajú pózy pre lode, mostíky, doskové a bočné doskové pózy. Posilnite boky svojho brucha, vnútorné a vonkajšie šikmé svaly pomocou trojuholníka alebo otočného bočného uhla. Natiahnite všetky svoje brušné svaly pózovaním Cat-Cow, Seating Twist alebo Sphinx. Každú pózu držte na niekoľko hlbokých dychov so zameraním na utiahnutie brušných svalov. Najskôr vykonajte pózy na budovanie sily a končte niekoľkými pózami, aby ste natiahli a omladili vašu strednú ruku.

Cvičebná lopta

Mnoho cvičení na posilnenie tela sa môže vykonať pomocou stability alebo cvičebnej gule, aby sa pomohlo zapojiť brušné svaly. Pri zdvíhaní hrudníka pomocou lopty na základné chrumkavé vankúšiky sa môžete sústrediť na svoje základné brušné svaly. Zaistite, aby vaše dýchanie bolo hlboké a pomalé a aby ste vydychovali a ťahali ste brucho smerom k vašej chrbtici, keď zdvíhate, pretože nesprávne dýchanie môže viesť k väčšiemu okraju. Počas cvičenia s mostom môžete tiež použiť cvičebnú guličku na podoprenie päty alebo na podoprenie nôh, zatiaľ čo držíte dosku, aby ste posilnili brušné svaly.

Stály brušný úsek

Po napnutí a tonizovaní brušných svalov je dôležité ich napnúť, aby ste zabránili budúcim zraneniam alebo námahám. Jóga je Cobra predstavovať je účinný pri rozťahovaní ABS z brucha, alebo môžete urobiť stojaci brušný úsek. Začnite od bokov po šírku bokov, natiahnite ruky nad hlavu a pretiahnite ich k špičkám prstov. Otvorte hrudník a natiahnite ruky späť čo najviac, držte polohu a dýchajte najmenej 10 sekúnd.

ZdrojeKomentáre:

 1. Joey

  Určite. A čelil som tomu. Poďme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

 2. Citlali

  Aspoň niekto zdravý zostal

 3. Smyth

  Dobre, tento skvelý nápad musí byť zámerný

 4. Dontell

  I registered on the forum to say thank you for your help in this matter, maybe I can also help you with something?

 5. Gurr

  Odborná SEO optimalizácia v krátkom čase. Ponúkame akékoľvek služby propagácie webových stránok. Poskytujeme platené konzultácie na riešenie problémov súvisiacich s vašou stránkou. Kontaktujte nás a prediskutujeme všetky vaše obavy.Napíšte správu