Recenzia

Cvičenia s hmotnosťou 5 libier

Cvičenia s hmotnosťou 5 libier


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na získanie silných, tónovaných svalov nepotrebujete ťažké závažia. Použitie len 5-librových činiek vám môže pomôcť dosiahnuť celotelové cvičenie, ktoré vytvára chudú svalovú hmotu. Na dosiahnutie najlepších výsledkov vykonajte cvičenia zamerané na vaše hlavné svalové skupiny a silu trénujte trikrát týždenne v nepretržitých dňoch.

Tónovaný Triceps

Ak chcete zafarbiť sval na chrbte ramien, ktoré sú vašimi tricepsmi, uchopte činku s hmotnosťou 5 libier v pravej ruke a postavte sa s rozloženými nohami. Chcete, aby vaša ľavá noha bola pred vašou pravou nohou. Spustite svoje telo do výpadu, aby sa vaše kolená ohýbali do uhlov 90 stupňov. Uistite sa, že ľavé koleno je zarovnané s ľavým členkom. Nakloňte sa dopredu a položte svoje predlaktie na svoje ľavé stehno. Pravú ruku potiahnite dozadu tak, aby bol lakte ohnutý o 90 stupňov a bol vedľa hrudnej klietky. Dlaň by mala smerovať doľava. Natiahnite pravú ruku za seba, až kým nebude rovná. Znížte ju späť na 90 stupňov a opakujte. Vykonajte 10 až 15 opakovaní a potom prepnite na ľavú stranu.

Tvarované Bicepsy

Ak chcete do bicepsov pridať svalovú hmotu, uchopte pár činiek s hmotnosťou 5 libier. Postavte sa s nohami šírky ramien od seba s činkou v každej ruke. Vaše ruky by mali byť pred bokmi s dlaňami smerujúcimi von. Ak chcete začať, ohnite ľavú ruku do uhla 90 stupňov a počas celej súpravy ju držte vedľa hrudného koša. Pravú ruku stočte smerom k ramenu a potom ju sklopte späť do východiskovej polohy. Vykonajte osem opakovaní pravou rukou a potom prepnite a zopakujte cvičenie ľavou rukou. Dokončiť curling obe ruky súčasne pre osem opakovaní.

Orezať žalúdok

Pridaním 5-librovej váhy do ab rutiny môžete ešte viac spochybniť svoje jadro. Osobný tréner Harley Pasternak navrhol tento bočný štíhlejší ťah pre časopis „Samostatný“. Ak chcete tónovať svoje šikmé postavy, postavte sa so šírkou bokov od seba a váhou 5 libier v pravej ruke. Zložte ľavú ruku k hlave tak, aby vaše končeky prstov spočívali tesne pod vaším chrámom. Loket by mal byť natiahnutý na bok. Ohyb v páse doprava. Závažie priveďte čo najďalej do strán. Narovnajte a potom sa ohnite doľava. Návrat na začiatok pre jedno opakovanie. Vykonajte 20 opakovaní a potom prepínajte strany.

Elegantné štvorkolky

Pridanie pár 5-libra činky na drep môže tón vášho štvorhlavého svalu a zadku svaly. Začnite tým, že stojíte s nohami bokovej šírky od seba; otočte nohy tak, aby boli mierne otočené smerom von. V každej ruke držte činku tak, aby dlane smerovali dovnútra. Zapojte svoje brušné svaly, keď krútite ruky nahor, aby spočívali priamo pred vašimi plecami. Pri ohýbaní kolien posúvajte svoju váhu na päty a postupne znižujte svoje boky smerom k podlahe. Spúšťajte sa, až kým stehná nie sú rovnobežné s podlahou. Udržiavajte svoje podpätky rovno na podlahe a postupne sa vráťte do pôvodnej polohy. Vykonajte 10 až 12 opakovaní, odpočívajte 15 sekúnd a potom opakujte.