Recenzia

Ako sa zbaviť múch na dvore


Leto je skvelý čas na vonkajšie grilovanie alebo posedenie pri bazéne. Muchy prichádzajúce na večierok zbavujú potešenie z týchto vonkajších zábav. Existuje niekoľko riešení, ako sa zbaviť týchto otravných fekálnych rozmetadiel. Vyskúšajte všetky z nich a vy si vezmete späť svoje vonkajšie potešenie.

Vyčistiť. Ak máte niečo, čo sa páči, zhlukujú sa. Zoberte po svojich zvieratách; utrite lepivé povrchy; prikryte nádoby na odpadky a premiestnite ich čo najďalej od dvora; zdroje odpadovej vody.

Zeleným spôsobom, ako odstrániť muchy, je nájsť spôsoby, ako ich zničiť. Vytvorte si prostredie príjemné pre vtáky loviace muchy, ako sú napríklad Purpurové Martiny a lastovičky. Ak si zakúpite Dirt Daubers, ocitnete sa bez letenia. Sú to čierne vosy, ktoré bodajú a vtiahnu ich späť do hniezda, aby sa ich larvy mohli živiť. Nikdy neútočia na ľudí.

Rastliny nechtíka lekárskeho. Ich vôňa odpudzuje mnoho domácich škodcov a najmä muchy. Pošlite svoje dieťa vonku, aby zaplavilo muchy. Zaplaťte odmenu a chvíľu sa s tým bude držať. Na svoje dvere zaveste priehľadné plastové vrecká s vodou. Muchy ich obťažujú a opúšťajú oblasť.

Naplňte prázdne nádoby na mlieko s kvartom ½ šálky sirupu a ј šálky octu. Ostrými ceruzkami vystriekajte otvory v nádobe do veľkých rozmerov. Muchy vchádzajú a nemôžu sa dostať von. Zaveste ich na celý dvor. Pustite lietajúci papier a hýčkajte sa do zvierat, ktoré sa k nemu prilepia. Kúpiť komerčné pasce na muchy od spoločnosti Loews. Zmiešajte návnadu s vodou a zaveste ju na muchy. Voní to zhnito a takto letí. Vchádzajú, nikdy sa nevracajú.

Zavolajte na kontrolu komerčných škodcov. Zaručujú, že všetkých šesť a osem legged škodcov budú preč, alebo sa vrátia a znovu ošetria oblasť.