Recenzia

Ako sa prihlásiť na TennCare online

Ako sa prihlásiť na TennCare online


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

TennCare je program Medicaid s riadenou starostlivosťou, ktorý prevádzkuje štát Tennessee. Ak bývate v Tennessee a máte nárok na Medicaid, musíte sa zaregistrovať na štátnom ministerstve ľudských služieb (DHS), aby ste mohli získať výhody Medicaid. Webová stránka DHS obsahuje zabezpečenú aplikáciu, ktorú môžete vyplniť online. Po vyplnení formulára žiadosti online môžete digitálne podpísať a odoslať svoju žiadosť DHS z pohodlia vašej obývačky.

Prejdite vo webovom prehliadači na //fabenefits.dhs.tn.gov, zabezpečenú registračnú stránku TennCare.

Kliknite na prepínač vedľa jazyka, ktorý chcete použiť. Registrácia TennCare je k dispozícii v angličtine a španielčine.

Aplikáciu spustíte kliknutím na tlačidlo „Chcete sa teraz uplatniť“ v dolnej časti stránky.

Kliknite na odkaz „Registrácia“ a potom vyberte používateľské meno a heslo pre svoju aplikáciu. Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ vytvoríte svoj používateľský účet.

Kliknutím na prepínač označíte, pre koho vyplňujete žiadosť, potom začiarknite políčko vedľa položky „TennCare Medicaid“ a kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

Kliknite na prepínače vedľa vašich odpovedí na otázky „Áno / Nie“ na prvej stránke formulára. Pokračujte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Zadajte svoje osobné informácie do formulára „Informácie o domácnosti žiadateľa“, potom začiarknite políčko vedľa „TennCare Medicaid“ a kliknite na „Ďalej“.

Zadajte svoju adresu na ďalšej stránke formulára, kliknite na tlačidlo „Ďalej“ a do formulára zadajte svoje telefónne číslo.

Ak žijete s inými ľuďmi, kliknite na prepínač vedľa položky „Chcete pridať členov do svojej domácnosti“. Ak tak urobíte, zobrazí sa výzva na zadanie informácií o ľuďoch vo vašom dome. V opačnom prípade kliknite na prepínač „Nie“ a potom na tlačidlo „Ďalej“.

Odpovedzte na všetky otázky týkajúce sa prieskumu na stránke „Podrobnosti o domácnosti“ a kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

Začiarknite políčko, ktoré popisuje váš stav zamestnania, potom kliknite na tlačidlo „Ďalej“ a na nasledujúcej stránke uveďte informácie o svojich príjmoch. Pokračujte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Začiarknite políčko vedľa akéhokoľvek iného zdroja príjmu, ktorý dostanete, a zadajte sumu. Ak nedostanete žiadny ďalší príjem, začiarknite políčko „Žiadny z vyššie uvedených“. Pokračujte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Začiarknite políčko vedľa každého typu výdavkov, ktoré platíte, a uveďte informácie o výške výdavkov. Ak nechcete platiť žiadne zo špecifikovaných výdavkov na domácnosť, začiarknite políčko vedľa položky Žiadne z vyššie uvedených.

Začiarknite políčko vedľa každého typu iného diela, ktoré vlastníte, a zadajte požadované informácie o tomto diela. Pokračujte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Skontrolujte svoju doterajšiu žiadosť a potom kliknite na tlačidlo „Ďalej“ a potom na tlačidlo vedľa položky „Áno“ alebo „Nie“, čím označíte, či ste zaregistrovaný / -á na hlasovanie. Kliknutím na „Ďalej“ prejdete na stránku digitálneho podpisu.

Kliknite na prepínač vedľa možnosti „Áno“, potom si prečítajte vyhlásenie HIPAA a vyhlásenie o zverejnení informácií. Kliknutím na prepínač vedľa položky „Súhlasím“ a kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť sa“ digitálne podpíšete svoju žiadosť a odošlete ju do oddelenia ľudských služieb v Tennessee.