Recenzia

Ako sa zbaviť opuchnutia, Puffy Hands

Ako sa zbaviť opuchnutia, Puffy Hands


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Opuchnuté a opuchnuté ruky môžu byť dôsledkom konzumácie slaného jedla, ktoré má vážny zdravotný stav. Ak dôjde k opuchu, prsty a ruky sa môžu javiť bacuľaté a cítiť sa bolestivo. Opuchy sa môžu objaviť ako prvé, keď vstávate z postele alebo po dlhom dni, keď ste boli na nohách. Zvyčajne sa opuch zmierňuje s postupom dňa alebo po odpočinku od pracovného dňa. Ak opuchy a opuchy nezmiznú a pretrvávajú niekoľko dní, poraďte sa so svojím lekárom, či existuje zdravotný stav.

Masážna terapia

Keď sa v rukách objaví opuch, je to zvyčajne z prebytočnej vody zachytenej v tele. Masáž uvoľňuje tekutinu tak, aby mohla cestovať a byť vylúčená z tela. Jemná a pomalá masáž rúk a prstov tiež pomôže pri bolestiach spôsobených opuchom. Pri masáži vám pomôže krém na ruky.

Dolné sodík v strave

Mnohí z nás nevedia, koľko soli je v potravinách, ktoré jeme. Spracované potraviny obsahujú vysoké hladiny sodíka, ktoré môžu spôsobiť hromadenie tekutín v tele. Po slanom jedle môžete cítiť opuchy vo vašich rukách. Sodík vo vašich jedlách sa znižuje konzumáciou väčšieho množstva čerstvého ovocia a zeleniny a nákupom konzervovaného tovaru, ktorý ponúka nižšie hladiny sodíka.

Zdvihnite ruky a ruky

Zdvihnutie rúk a rúk nad srdcom umožňuje lepšiu cirkuláciu, čo pomáha pri presúvaní tekutiny z končatín. Keď sú ruky nad srdcom, umožňuje tekutine odtiecť. Normálne osoba s opuchnutými členkami a chodidlami zdvihne nohy na úľavu. Zdvihnutie rúk nad srdcom poskytne rovnakú úľavu.

Rukavice na kompresiu

Podobne ako kompresná hadica pre nohy, kompresné rukavice znižujú opuchy udržiavaním konštantného tlaku na ruky. Noste rukavice v noci môže zabrániť prebudeniu nafúknutými rukami; ich nosenie počas dňa pomáha, ak spôsob práce, ktorý máte, spôsobí opuch rúk.

Ručné cvičenia

Cvičenie s použitím zariadení, ktoré umožňujú rukám pracovať so svalymi, môže tiež znížiť opuchy. Stlačovacie zariadenia poskytujú typ pohybu, ktorý je potrebný na prácu rúk a prstov, pričom uvoľňujú nahromadenú tekutinu, takže ju možno prenášať z tela. Tieto zariadenia môžu pomôcť, ak sa používajú ráno a večer po dobu niekoľkých minút na každej strane.

Navštívte svojho lekára

Opuchnuté ruky môžu byť tiež príznakom základného zdravotného problému, ako sú srdcové choroby. Ak sa upchajú tepny srdca, môže to znížiť normálny prietok krvi, čo následne vedie k nadmernému hromadeniu tekutín v tele. Ak nemôžete nájsť úľavu pre vaše opuchnuté ruky a iné časti tela tiež zadržiavajú tekutinu, zistite príčinu u svojho lekára.


Pozri si video: 目の下のたるみの取り方エクササイズ篇 (Smieť 2022).


Komentáre:

 1. Abdi

  Všetko, všetko.

 2. Maceo

  What necessary phrase... super, excellent idea

 3. Gorn

  Teda, dovolíš si chybu. Dokážem obhájiť svoju pozíciu. Napíšte mi do PM, vyriešime to.

 4. Donkor

  Odstránené (zmätená téma)

 5. Jannes

  nemáš pravdu. Budeme o tom diskutovať. Napíšte PM, porozprávame sa.

 6. Ashkii

  Na vašom mieste žiadam o pomoc vo vyhľadávačoch.Napíšte správu