Recenzia

Ako schudnúť za 3 dni

Ako schudnúť za 3 dni


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pri zvláštnych udalostiach, ako sú svadby alebo skupinové stretnutia, možno budete chcieť zoštíhliť, aby vyzerali čo najlepšie. Dobré nápady však nie sú vždy iniciované okamžite a teraz sa ocitnete iba s tromi dňami až do udalosti. Pretože kilo telesného tuku sa rovná 3 500 kalóriám, nie je vhodné a pravdepodobne nie je možné spaľovanie dostatočného množstva telesného tuku prostredníctvom diéty a cvičenia, aby došlo k vizuálnej zmene. Namiesto toho, aby ste dosiahli najväčší účinok, musíte cvičiť mierne a obmedziť príjem kalórií a zároveň sa sústrediť na zníženie spotreby sodíka a zníženie zadržiavania vody v tele.

Znížte príjem soli. Soľ povzbudzuje vaše telo k zadržiavaniu vody a spôsobuje, že vyzeráte nafúknuté.

Držte sa celých nespracovaných potravín. Spracované potraviny majú tendenciu niesť veľké množstvo sodíka a sú kalorické. Vyhýbanie sa spracovaným potravinám vám pomôže nielen vyhnúť sa sodíku, ale tiež kontrolovať množstvo, ktoré prijímate. Nespracované jedlo má iba stopové množstvo sodíka, takže si môžete byť istí, že keď konzumujete nadmerné množstvo soli, ktoré vám bude brániť. schopnosť schudnúť. Snažte sa konzumovať menej ako 1500 mg denne.

Namiesto šťavy alebo sódy pite vodu. Šťava a sóda obsahujú sodík a kalórie, lepenie vodou vám pomôže vyhnúť sa obom. Voda pomáha prečistiť vaše telo sodíkom, a preto, že neberiete nadmerné množstvo sodíka, nehrozí žiadne riziko zadržania vody, ktorú konzumujete. Pokúste sa vypiť pol až jednu uncu vody na každú libru telesnej hmotnosti a vypite ju celý deň, nie všetky naraz.

Obmedzte príjem kalórií, ale nemusíte hladovať. Hladovanie sami výrazne znižuje váš metabolizmus, pretože vaše telo očakáva hladomor a premieňa sa na úrovne spaľovania kalórií, ktoré vám zanechajú málo energie a spálite menej kalórií. Ak sa budete držať nespracovaných potravín, ako je čerstvé ovocie, zelenina a chudé mäso, mali by ste zistiť, že je ťažké jesť, pretože jedlo sa plní, ale nie je tak kalné ako jeho spracované náprotivky.

Zapojte sa do mierneho cvičenia. Mierne cvičenie bude spaľovať kalórie, ale tiež bude udržiavať váš metabolizmus stabilný, keď znížite príjem kalórií. Nadmerné cvičenie môže spôsobiť veľké spáleniny kalórií, ale v kombinácii s obmedzeným príjmom kalórií tiež zvýšenú chuť do jedla. Snažte sa cvičiť na úrovni, ktorá je v strede vášho rozsahu schopností, a jesť pred a po, aby ste udržali svoju energiu v chlade a chuť do jedla pod kontrolou. Mierne cvičenie a výsledný pot sú tiež užitočné pri znižovaní hladiny sodíka.