Rôzne

Štátne zákony vo Virginii o výške zábradlia

Štátne zákony vo Virginii o výške zábradlia


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V roku 2003 spôsobili pády zo schodov alebo schodov smrť 1 307 Američanov a spôsobili nespočetné množstvo zranení. Z tohto dôvodu sa konštrukcia a inštalácia zábradlia a zábradlí tak ľahko presadzujú. Predpisy o zábradliach vo Virgínii sú stanovené v revízii Jednotného celoštátneho stavebného poriadku vo Virgínii z roku 2006, ktorá upravuje všetky aspekty budovania v štáte Virginia.

Predpisy zábradlia a zábradlia

Stavebné predpisy vo Virgínii definujú zábradlie ako súvislú uchopiteľnú štruktúru pripevnenú k bezpečným stĺpikom na každom konci. Zábradlie je stĺpik alebo koľajnica, ktorá sa rozprestiera vertikálne nadol a bezpečne sa pripája k povrchu schodišťa alebo balkónovej podlahy. Tieto zvodidlá sa potom spoja s podperami alebo stĺpikmi, čím sa vytvorí súvislá bezpečnostná bariéra. Zábradlia a zábradlia sa požadujú v súlade s celoštátnym stavebným zákonníkom Virginie a medzinárodným rezidenčným zákonom.

Zábradlia a ochranné kryty na schodiskách

Uniformný stavebný zákon vo Virgínii vyžaduje, aby každé vnútorné alebo vonkajšie schodisko s viac ako štyrmi stúpačkami alebo balkón viac ako 30 palcov nad povrchom bolo vybavené zvodidlami. Tieto zvodidlá musia byť medzi 30 a 42 palcami nad schodišťovým schodom alebo podlahou balkóna a musia byť súvislé, pokrývajúce celú dĺžku schodiska a celú dĺžku odkrytého okraja balkóna alebo pristávacej plochy. Akékoľvek medzery v ochrannej bariére musia byť dostatočne malé, aby sa zabránilo medzere v priechode gule s priemerom 6 palcov. Tieto nariadenia sa vzťahujú na všetky nehnuteľnosti v štáte Virginia, či už ide o obchodné, verejné alebo súkromné ​​vlastníctvo.

Zábradlia a zábradlia pre telesne postihnutých

Usmernenia o prístupnosti podľa zákona o zdravotnom postihnutí podľa amerického zákona o zdravotnom postihnutí sú súbor pravidiel, ktoré sú určené na uľahčenie a zaistenie bezpečného života amerických občanov s postihnutím. Aj keď sa súčasné usmernenia dohodli v roku 2010 na revízii, pôvodný kontrolný zoznam bol vypracovaný v roku 1992 na základe amerického zákona o zdravotnom postihnutí z roku 1990 a zabezpečuje, aby zdravotne postihnuté osoby mali prístup ku všetkým verejným budovám podľa svojho pohodlia a pohodlia. Na splnenie týchto usmernení musia byť zábradlia a podporné koľajnice vo Virgínii usporiadané pozdĺž oboch strán akejkoľvek konštrukcie rampy a musia siahať najmenej o 12 palcov za hornú a dolnú časť rampy. Aby sa zaistilo ľahké a bezpečné používanie, koľajnice musia byť od základne vzdialené 34 až 38 palcov.Komentáre:

 1. Cathmore

  Spáchaš chybu. Poďme o tom diskutovať. Napíš mi v PM, budeme hovoriť.

 2. Mukhwana

  Sweet!

 3. Golkis

  Rozumiem tejto problematike. Pripravený pomôcť.

 4. Misar

  Je škoda, že sa teraz nebudem môcť zúčastniť diskusie. I don't have the information I need. But this topic interests me very much.

 5. Taunris

  as they say, Without the use of living - an untimely death.Napíšte správu