Rôzne

Domáce opravné prostriedky pre odstránenie Gallstones


Domáce prostriedky na odstránenie žlčových kameňov, ktoré môžu obísť potrebu operácie odstránenia žlčníka, zahŕňajú použitie bylín, čistiacich prostriedkov na črevo a bežných domácich potrieb. Zatiaľ čo mnoho domácich liekov na odstránenie žlčových kameňov môže byť nezávisle úspešných, veľa ľudí sa rozhodlo použiť dve alebo dokonca tri metódy, aby sa zabezpečilo, že ich žlčníky sa stanú a zostanú žlčovými kameňmi voľné.

Tráva na zlaté mince

Použitie bylinkovej trávy so zlatými mincami je tradičná čínska metóda odstraňovania žlčových kameňov. Aj keď prichádza v iných formách, získajte trávu so zlatými mincami vo forme tinktúry, pretože sa zistilo, že je najúčinnejšia pri odstraňovaní žlčových kameňov. Užívajte 1 polievkovú lyžicu tinktúry každý deň ústami, kým nedokončíte fľašu, približne dva až tri týždne. Tento liek v priebehu času zjemňuje a drví kamene a žlčové kamene sa z vášho tela pomaly vyhadzujú.

Črevné čistenie

Nákup bentonitovej hliny a práškových šupiek psyllium. Namočte maximálne 1 polievkovú lyžicu hliny do 1 šálky filtrovanej vody po dobu 12 hodín. Po zmiešaní 1 polievkovej lyžice psyllium šupiek do zmesi okamžite vypite a zjesť. Vypite 1 šálku teplej vody, než idete spať. Keď sa zobudíte, vypite 2 šálky teplej vody a počas dňa rozmiestnite ďalších šesť šálok teplej vody. Tento postup opakujte ešte jeden až dva týždne, až kým sa všetky črevné prekážky neodstránia a stolica sa nevráti k normálu.

Vyprázdnenie žlčníka

Žalúdočné vyprázdnenie nápravy domov vám zaberie pár dní. Prvý deň jedzte iba nespracované, netučné potraviny, ako je zelenina a ovocie. Prestaňte jesť najmenej jednu hodinu pred spaním a vypite zmes čerstvej vylisovanej citrónovej šťavy z štvrtiny šálky a extra panenského studeného lisovaného olivového oleja zo štvrtého šálky. Tento postup opakujte v 15-minútových prírastkoch, kým nebudete opiť celkom 1 šálku olivového oleja a 1 šálku citrónovej šťavy. Ľahnite si a spite na pravej strane. Keď sa prebudíte nasledujúce ráno, zamiešajte 2 čajové lyžičky neoderifikovanej morskej soli do 4 šálok teplej vody a zmes vypite. Piť vývar a jesť ľahko varenú zeleninu po celý deň. Žlčové kamene opustia vaše telo druhý deň.