Rôzne

Ako ozdobiť obsadenie


Obsadenie rúk nemusí byť očami, aké bývali. Preč sú dni obyčajných, bielych omietok a autogramov z rozmazanej ceruzky. Ortopedické spoločnosti ponúkajú veľa kreatívnych možností pre nositeľa obsadenia a pokroky v permanentných značkách znamenajú, že sa vyjadrujete jasnými a sviežimi líniami. Vďaka novým možnostiam dekorácie je obsadenie takmer v pohode.

Nápady obsadenia

Maľte zložitý dizajn alebo scénu na svoj náter akrylovými farbami a malými kefami. Ak umiestnenie liatej ruky sťažuje maľovanie, požiadajte priateľa, aby vypracoval návrh a namaľoval ho na vaše obsadenie. Návrh zalepte priehľadným náterom a počas sprchovania ho chráňte umiestnením odliatku do plastového vrecka.

Používajte zmršťovací výrobok určený špeciálne pre odliatky nôh a paží. Komerčné výrobky ako „Casttoo“ a „Sinkinkins“ využívajú teplo sušiča vlasov na vlastné zabalenie vášho obsadenia dekoratívnym dizajnom, ako sú kvety, zvieratá, športové potreby a dokonca aj obrázky z kostí. Ľahko to zvládnete s krásnymi výsledkami, vaše obsadenie povedie ľudí.

Požiadajte svojich priateľov, aby podpísali autogramy kreatívnym spôsobom. Používajte farebné, trvalé značky a požiadajte svojich priateľov, aby nielen podpísali svoje mená, ale aby ich obsadenie napísali nezvyčajným písmom a rôznymi veľkosťami. Pre rozmanitosť používajte široké aj úzke značky.

Vyžiadajte si farebný „plášť“ na vašom obsadení a vytvorte svetlé plátno. Pri použití odliatku vám bude s najväčšou pravdepodobnosťou ponúknutý výber farebného odliatku. Použite jasnú farbu ako pozadie a dajte svojim priateľom čmáranicu s čiernymi trvalými značkami.

Majte zdobiacu párty. Pozvite troch alebo štyroch vašich najmilejších priateľov a požiadajte ich, aby spolupracovali na dizajne svojho obsadenia. Použite trvalé značky a požiadajte ich, aby spolupracovali na vytvorení abstraktného umeleckého diela.

Horúce lepidlo niekoľko iskrivých kamienkov, umelých drahokamov alebo kvetov hodvábneho kvetu dodá vášmu obsadeniu slávnostný nádych. Aplikácia vylepšení znamená venovať osobitnú pozornosť sprche. Tiež sa poraďte so svojím lekárom, či príslušenstvo nebráni odstráneniu odliatkov.

Tip

  • Ak chcete zmeniť vzhľad, použite produkt, ako je Arm Candy, ktorý má elastický poťah, ktorý sa hodí na vaše obsadenie bez trvalej zmeny.

Tip

  • Nedovoľte priateľom, aby písali prekliaté slová alebo iné nevhodné poznámky.

Pozri si video: Ako sa vyrába vianočná snehová vločka - Vianočné vyrábanie pre deti (August 2020).