Rôzne

Náklady na hypnózu pri chudnutí

Náklady na hypnózu pri chudnutí


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kontrola hmotnosti je jedným z najnaliehavejších a najťažších stavov na liečbu. Centrá pre kontrolu chorôb (CDC) hodnotili obezitu ako najväčšiu zdravotnú hrozbu pre Ameriku v roku 2004. Napriek obezite viac ako 400 miliónov občanov USA každoročne zomrie na obezitu viac ako 400 000 občanov USA. Hypnóza je čoraz populárnejším prostriedkom na liečbu chudnutia pri holistickej a nenápadnej terapii, ktorá podporuje kontrolu návykov a dodržiavanie diéty. Podľa Dr. John Kappas, zakladateľa Inštitútu motivácie Hypnózy, 95 percent problémov s váhou pramení z emocionálnych problémov.

Časový rámec

Celková miera úspešnosti hypnoterapie so stratou hmotnosti je subjektívna. Najrýchlejšie a najzreteľnejšie úspechy pochádzajú od klientov, ktorí majú nadváhu v dôsledku nadmerne aktívneho stravovania. Ak váha pochádza z hlboko nasadených emocionálnych problémov alebo traumat, liečba môže trvať roky. Úroveň angažovanosti klienta, stupeň obezity a vznik symptómov hrajú rozhodujúci význam v terapeutickom časovom rámci. Nie je možné, aby niekto vedel, ako dlho bude trvať, kým niekto schudne. Dajte si pozor na hypnotizujúcich a programy, ktoré sľubujú výsledky v konkrétnom časovom rámci.

Druhy

Priemerná relácia hypnózy v kancelárii sa pohybuje v rozmedzí od 75 dolárov do 150 dolárov za hodinu a vyžaduje si náklady na plyn a cestovné, ako aj čas, ktorý strávi v práci alebo doma. Semináre na chudnutie a skupinové kurzy sa pohybujú od pár stoviek dolárov za deň až po tisíce dolárov na víkend alebo týždeň. Pre tých, ktorí majú viac pohodlia pri pobyte doma, mnoho hypnológov ponúka webové alebo telefónne stretnutia za nižšie náklady ako návštevy v kanceláriách. Náklady na kurzy CD, DVD a domáce štúdium sa pohybujú od 50 do 500 dolárov.

Zemepis

Zákonnosť a dostupnosť hypnózy sa v jednotlivých štátoch líšia. Nájdete vyššie ceny a vyššie cestovné náklady v štátoch s prísnymi predpismi alebo menším počtom praktických lekárov. Ak sa nachádzate vo vzdialenej oblasti alebo doma, zvážte online hypnózu prostredníctvom webovej kamery alebo CD alebo DVD s domácou štúdiou.

Dôležité informácie

Za obezitu sa považuje lekárska etiológia, takže väčšina hypnoterapeutov bude vyžadovať lekárske odporúčanie od licencovaného lekára. Lekár musí vykonať fyzikálne vyšetrenie, dať písomný súhlas a často prideliť rozumný plán stravovania. Miznúca a zrážková strava sa neodporúča, pretože cieľom hypnoterapie je postupný, meraný úspech.

Ciele

Udržujte náklady rozumným stanovením primeraných opatrení týždennej úspešnosti. Očakávajte stratu okolo dvoch libier týždenne, aby ste zmiernili fyzickú a emocionálnu námahu a zároveň sa prispôsobili novému telu a životnému štýlu. Aj keď nie je možné predpovedať dĺžku liečby, vo väčšine prípadov by sa malo počas prvých 10 sedení dosiahnuť zlepšenie. Majte trpezlivosť, ale neprestávajte utrácať peniaze za žiadne terapie, ktoré nevykazujú známky úspechu.