Rôzne

Informácie o strave Kaufman 1. fázy

Informácie o strave Kaufman 1. fázyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Milióny Američanov už poznajú Douga Kaufmana a jeho zaujímavé teórie stravovania. Ale po odstránení niektorých z viac výstredných tvrdení spojených s jeho stravou fázy I, jadro zostáva solídnym prístupom k výžive, z ktorého profituje takmer každý. Zatiaľ čo niektoré z jeho teórií môžu byť trochu výstredné, jeho stravovacie princípy sú osvedčené a boli implementované v tej či onej podobe v nespočetných ďalších programoch vrátane napríklad stravy Atkinsa a Cavemana. Ale pre tých, ktorí nie sú dobre oboznámení vo všetkých veciach Doug Kaufman, čítajte ďalej a zistite viac o diéte I. fázy.

Kto je Doug Kaufman

Doug Kaufman je vietnamský veterán, ktorý je pre jednotlivcov pravdepodobne najznámejší ako hostiteľ televíznej show „Poznať príčinu“, ktorá sa používa ako odrazový mostík pre jeho výživové a stravovacie teórie. Kaufman je tiež autorom, ktorý napísal knihu s názvom „Nemec, ktorý spôsobuje rakovinu“, ktorý je rozpracovaním jeho myšlienok o správnej výžive.

Teória

Kaufman hovorí, že je presvedčený, že koreň mnohých chorôb sa vyskytuje v plesniach, ktoré z veľkej časti z mnohých potravín obsahujúcich uhľohydráty, ktoré pravidelne konzumujeme, sa dostávajú do tela. Vychádza z vedy aj náboženstva, aby podporil svoj názor, pričom pomocou niektorých biblických odkazov argumentuje proti konzumácii kvasníc.

Uskutočnenie

Okrem fungálnej propagandy vyzerá diéta fázy 1 podobne ako iné diéty s nízkym obsahom uhľovodíkov na trhu. Spoločnosť Kaufman odporúča nalepiť sa na ovocie, zeleninu, mäso, oleje (napr. Oliva, ľan a kokos) a orechy a vylúčiť všetky nápoje okrem vody, čajov a niektorých čerstvo vylisovaných štiav. Okrem toho sa zasadzuje o to, aby sa organické potraviny konzumovali vždy, keď je to možné, a mäso by nemalo obsahovať antibiotiká a hormóny.

Dieta fázy 1 sa zvyčajne predpisuje na dva týždne, potom sa odporúča diéta fázy II. Avšak s dostatočnou vôľou by človek mohol zostať navždy v potrave fázy 1.

Očakávané prínosy

Podľa Kaufmanovej teórie huba v tele žije mimo uhľohydrátov, takže zapojením do diéty s nízkym obsahom sacharidov sa huba nakoniec vylúči. Medzi ďalšie očakávané prínosy nízkokarbovej stravy s nízkym obsahom sacharidov patrí zníženie telesného tuku, chudnutie a zvýšenie energie. Zatiaľ čo počas prvého týždňa diéty bude ťažké (keďže telo prechádza z režimu spaľovania sacharidov na spaľovanie tukov), po začiatočnom období by mal dieter vidieť zvýšenie energie, pokiaľ bude udržiavať nízky príjem sacharidov.

Dôležité informácie

Či už kupujete do navrhovanej teórie konšpiračných húb, nenechajte sa trochu vystrašiť, aby vás vystrašila z diéty fázy I. Celkovo je to zdravý a prirodzený spôsob stravovania, ktorý by nasledoval podstatnú časť populácie) by vyriešil mnoho našich problémov s obezitou. Aj keď je ťažké udržať životný štýl s nízkym obsahom uhľovodíkov vo svete, ktorý sa zdanlivo točí okolo nezdravých výberov potravín, výhody sa tu dokazujú a čakajú. Všetko, čo potrebujete priniesť k stolu, je vôľa.