Info

Ako postaviť dvorku Pitcher's Mound

Ako postaviť dvorku Pitcher's Mound


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Záhreb dvorca na záhrade je užitočný pre hráčov na všetkých úrovniach. Deti v rekreačných tímoch nemusia mať možnosť naučiť sa ihrisko z kopca s regulačnou výškou, čo ich znevýhodňuje, keď sa snažia o súťažný tím. Pre tých, ktorí hrajú konkurenčne, dvoroková pahorkatina ponúka možnosť vyskúšať si nové ihriská a počas mimosezóny zostať v špičkovej forme.

Krok 1

Označte stred kopca džbánu 60 stôp, 6 palcov od vrcholu domácej dosky. Vezmite kolík do zeme pomocou paličky v strede kopca džbánu. Pripevnite šnúru s dĺžkou 9 stôp a napnite ju. Prejdite okolo kolíka v kruhu, udržiavajte strunu pevne pritiahnutú, striekajte farbu terénu a označte kruh, keď idete, aby ste vytvorili obrys regulačného kopca s priemerom 18 stôp.

Krok 2

Pomocou lopaty odstráňte z kruhu existujúci lúh, trávu alebo trávnik. Ak je nános zvlášť tvrdý, ťažko ho zalejte a nakrájajte ho na 1-stopové prúžky. Zhrabnite kruh a stlačte ho ručne.

Krok 3

Hlinku a vodu zmiešajte podľa pokynov výrobcu. Pracujte so špeciálne pripravenou hlinkou hliny alebo kombináciou hliny a nečistôt.

Krok 4

Nalejte 1-palcovú vrstvu hliny na celý kruh a utlačte ju. Pokračujte v pridávaní hliny po jednom palci v sústredných kruhoch v kopci, aby ste vytvorili rovnomerný sklon. Pred pridaním ďalšej vrstvy utlmte každú vrstvu. Regulačné valy sa zvažujú smerom hore do stredu rýchlosťou 1 palec svahu na vzdialenosť 12 palcov. Vytvorte ploché miesto s priemerom približne 5 stôp a 10 palcov od výšky zeme, ktoré sa stane plató.

Krok 5

Položte 24-palcovú rozstupovú gumu na rovné miesto tak, aby bola umiestnená 18 palcov za stredom kopca a 6 palcov späť od začiatku náhornej plošiny.

Krok 6

Plošinu vyrovnať okolo živice. Regulačná plošina meria 5 stôp dlhá a 34 palcov hlboká. Opatrne zalejte hlinu, aby ste sa uistili, že je pitching guma bezpečná.

Tip

  • Záhradné kopce na záhrade sú náchylné na eróziu. Ak sa kopec nepoužíva, zakryte plachtou. Pravidelne kontrolujte kopec, či nie je znečistená alebo mäkká, a podľa potreby pridajte novú hlinku.