Rôzne

Tagamet na ošetrenie plantárnych bradavíc

Tagamet na ošetrenie plantárnych bradavíc


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Plantárne bradavice sú dôsledkom vírusových infekcií zahŕňajúcich ľudský papilomavírus (HPV). Bradavice sú rozdelené podľa vzhľadu a podľa toho, kde sa na tele tvoria. „Plantár“ sa vzťahuje na chodidlo, ktoré je miestom výskytu týchto bradavíc. Plantárne bradavice môžu byť bolestivé a ťažko liečiteľné.

Vzhľad

Plantárne bradavice sa môžu líšiť tvarom a veľkosťou. Bradavice môžu začať na povrchu pokožky, potom sa môžu obracať a rásť dovnútra vďaka tlaku z chôdze a státia. Tvrdá vrstva kože sa často vyvíja cez bradavice a podobá sa kalusu. Malé zlomené krvné cievy sa často pozorujú v strede plantárneho bradavice a vytvárajú tmavé škvrny.

Konvenčné zaobchádzanie

Ničivé činidlá, ako je kyselina salicylová, sa bežne používajú na ošetrenie plantárnych bradavíc. Kyselina salicylová je bežne sa vyskytujúcou zložkou pri liečbe bradavíc po otvorení. Miera vyliečenia až 75 percent sa dá dosiahnuť pomocou kyseliny salicylovej v priebehu 10 týždňov liečby. Niektoré bradavice sa liečia veľmi ťažko a nereagujú dobre na kyselinu salicylovú. Odstránenie takýchto bradavíc môže zahŕňať zmrazenie, pálenie alebo použitie chemoterapeutických látok.

Nekonvenčné zaobchádzanie

Konečným cieľom pri liečbe plantárnych bradavíc je úspešne umožniť telu prirodzene bojovať proti vírusu HPV. Tagamet (cimetidín) je kyselina redukujúca látka, ktorá má potenciál zvyšovať produkciu T-lymfocytov (zabíjačských buniek), čo umožňuje telu bojovať proti vírusu HPV. Keď telo dokáže vírus zničiť, príznaky bradavice zmiznú. Cimetidín v dávkach 30 až 40 mg na kg telesnej hmotnosti na deň môže byť účinný pri liečbe plantárnych bradavíc. Úspešnosť je vyššia, keď sa cimetidín používa v kombinácii s kyselinou salicylovou, mrazom alebo horením.Komentáre:

 1. Memi

  Myslím, že nemáš pravdu. Zadajte, budeme to diskutovať. Napíš mi v PM.

 2. Kendrik

  Odporúčam vám skúsiť hľadať na google.com

 3. Mubei

  Povedzte mi, prosím, kde sa o tom môžem dozvedieť viac?

 4. Kajikree

  The idea is good, I support it.Napíšte správu