Avíza

Bioténové vedľajšie účinky


Biotene je rad zubných produktov určených na ochranu zdravia, ktoré sú určené pre jedincov trpiacich suchosťou v ústach. Medzi produkty Biotene patrí zubná pasta, ústna voda a ústny sprej. Zatiaľ čo výrobky Biotene môžu byť podporované mnohými zubármi a ústnymi hygienikmi, vedľajšie účinky sú vždy možné a mali by ste mať na pamäti, ak uvažujete o vyskúšaní produktu.

Biotene Products

Všetky výrobky Biotene sú určené na použitie jedincami, ktorí majú stav známy ako Xerostomia alebo sucho v ústach. Aj keď sa príčina sucha v ústach môže líšiť, výsledkom je príliš sucho v ústach, ktoré môže spôsobiť podráždenie ústnej dutiny, ako sú dutiny, plak, zápal ďasien a periodontálna choroba. Biotene je k dispozícii v niekoľkých formách, ktoré vám pomôžu vytvoriť stomatologický režim, ktorý je účinný pri čistení zubov, osviežovaní úst a dychu a udržovaní vlhkosti a podráždenia úst.

Xerostómia

Xerostomia je lekársky výraz pre ústa, ktorý je suchý v dôsledku zníženého alebo chýbajúceho toku slín. Xerostómia nie je ochorenie, ale zdravotný stav, ktorý môže byť spôsobený inými zdravotnými problémami, lekárskym ošetrením, ako je žiarenie hlavy alebo krku, alebo liekmi. Poranenie alebo chirurgický zákrok, ktorý spôsobuje poškodenie nervov v oblasti hlavy a krku, môže tiež viesť k xerostomii.

Účel biotenových výrobkov

Výrobky Biotene sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomohli zmierniť sucho v ústach a dráždivé bolestivé príznaky, ktoré môžu spôsobiť. Zvážte náhradu súčasnej zubnej pasty a ústnej vody produktmi Biotene. Môžete tiež použiť ich suchú ústnu gumu a ústnu rovnováhu suchú ústnu hydratačnú tekutinu na zvlhčenie úst medzi jednotlivými čisteniami.

Vedľajšie účinky

Spoločnosť Biotene uvádza, že ich výrobky boli klinicky testované vo viac ako 500 klinických skúškach a že tieto výrobky používali jednotlivci bez sucha v ústach, jedinci so suchosťou v ústach a jedinci s diagnostikovanou suchosťou v ústach. Spoločnosť Biotene však tiež odporúča, aby ste sa poradili so svojím zdravotníckym personálom, ak sa u vás vyskytnú príznaky sucha v ústach.

Podľa Nadácie Scleroderma nespôsobujú produkty Biotene žiadne významné vedľajšie účinky. Vyrábajú sa z prírodných prísad a neobsahujú alkohol, cukor ani lepok, čo sú časté príčiny alergií a citlivosti na výrobky. Použitie prírodných prísad a prípravkov s nízkou penivosťou, ktoré obnovujú vlhkosť v ústach, minimalizuje riziko výskytu akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Ak sa pri používaní Biotene vyskytnú akékoľvek vedľajšie účinky alebo ak sucho v ústach pretrváva alebo sa zhoršuje, prestaňte produkt používať a kontaktujte svojho lekára.

Zhrnutie

Výrobky Biotene sú navrhnuté tak, aby zmierňovali sucho v ústach a vedľajšie účinky spôsobené suchosťou v ústach. Všetky výrobky Biotene neobsahujú alkohol ani iné prísady, čo výrazne znižuje pravdepodobnosť výskytu akýchkoľvek vedľajších účinkov.