Info

Ako sa dá postaviť zo zdvíhacích závaží

Ako sa dá postaviť zo zdvíhacích závaží


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Postavené telo je telo s nízkym obsahom tuku s dobre vyvinutými svalmi. Existujú dva spôsoby, ako sa postaviť, s aeróbnymi cvičeniami s telesnou hmotnosťou alebo s anaeróbnymi cvičeniami s použitím voľných váh alebo strojov. Bez ohľadu na to, či používate váhy s voľnou hmotnosťou alebo stroje, stavba si vyžaduje spaľovanie tukov a budovanie svalov. Dvomi najlepšími metódami sú tréning s vysokou intenzitou a krátke burst cvičenia, pretože zvyšujú váš srdcový rytmus. To spaľuje kalórie a tlačí vaše svaly na maximálny stres.

Krok 1

Zvýšte svoj srdcový rytmus až na vrchol, a to tlačením tela na maximálny stres. Namiesto toho, aby ste vopred určili počet opakovaní, zatlačte alebo ťahajte závažie, až kým nebudete môcť urobiť ďalšie. Tým sa zvyšuje rýchlosť, akou sa začnete rýchlo dýchať a potiť, čo sú príznaky pálenia kalórií.

Krok 2

Prejdite z jedného cvičenia na ďalšie. Po zvýšení srdcovej frekvencie vykonajte cvičenie, ktoré vyžaduje menej námahy. To umožňuje regeneráciu srdcového rytmu, ale udržiava vysokú rýchlosť metabolizmu, pretože zvyšok tela nie je v pokoji. Obnovte sa s menej namáhavými cvičeniami, nie stagnáciou.

Krok 3

Vykonajte anaeróbne vleky. Udržujte počet opakovaní na jednej sade nízky a vysoký počet opakovaní. Zdvihnite množstvo váhy, ktoré môžete tlačiť alebo ťahať najmenej trikrát za sadu, ale to vás núti k zlyhaniu pred 12. opakovaním.