Info

Ako spáliť 1200 kalórií denne

Ako spáliť 1200 kalórií denne


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vaše telo spaľuje kalórie neustále, aj keď spíte. V skutočnosti asi 300 kalórií spotrebujete len tak, že sedíte a čítate tri a pol hodiny. Ak však chcete schudnúť, budete musieť pracovať trochu dôraznejšie. Napríklad musíte spáliť 3 500 kalórií viac, ako si vziať, aby ste stratili 1 libru. Spálením ďalších 1 200 kalórií za deň sa teda za pouhé tri dni odoberie libra.

Krok 1

Zahrajte si tímový šport najmenej dve hodiny. Presný počet spálených kalórií závisí od tempa, v ktorom hráte, a od vašej váhy - všetko ostatné je rovnaké, čím viac vážite, tým viac kalórií spálite pri výkone akéhokoľvek konkrétneho typu cvičenia. Avšak hranie basketbalu alebo dotykového futbalu o niečo viac ako dve hodiny spáli asi 1200 kalórií pre niekoho, kto váži 160 libier. Hrať baseball alebo softball bude trvať asi tri a pol hodiny, kým si zahráte baseball alebo softball, alebo približne dve a pol hodiny, ak budete hrať futbal.

Krok 2

Zahrajte si individuálny šport na dve až štyri hodiny. Hranie tenisu jednotlivcov je jednou z najlepších možností, ktorá vám umožní spáliť 1200 kalórií za približne dve hodiny. Budete potrebovať zhruba dve a pol hodiny na to, aby ste spálili toľko kalórií, ktoré hrajú racquetball, alebo asi tri a pol až štyri hodiny, keď hráte golf, ak nosíte svoje kluby skôr ako jazdíte v košíku. Ak ste bežcom na diaľku, môžete spáliť 1 200 kalórií za hodinu a pol až dve hodiny, ak dokážete udržať tempo 5 km / h.

Krok 3

Cvičte v telocvični alebo v klube zdravia dve až tri hodiny. Jednou z výhod cvičenia v zdravotníckom zariadení je to, že môžete kombinovať niekoľko aktivít. Napríklad, aby ste spálili 1200 kalórií, museli by ste zaplávať dve a pol hodiny až tri hodiny. V klube s bazénom však môže 160 kilogramová osoba spáliť 1 200 kalórií pri tréningu, ktorý zahŕňa jednu hodinu plávania, jednu hodinu silového tréningu a 38 minút chôdze na schodovom bežeckom páse.

Krok 4

Užite si vonku na dve až štyri hodiny. Ak chodíte rýchlosťou 3,5 km / h alebo sa vydáte na kanoe, budete potrebovať asi štyri hodiny, aby ste spálili 1200 kalórií. Tieto kalórie môžete spáliť za dve až dve a pol hodiny batohom alebo bežkami.

Krok 5

Pracujte okolo domu alebo na dvore asi štyri hodiny. Pokiaľ nemáte veľmi veľký dom a dvor, pravdepodobne budete musieť kombinovať také práce ako kosenie trávnika, zhrabanie listov, maľovanie, umývanie okien a vykopávanie záhrady.

Krok 6

Na konci dňa choďte tancovať, ak ste nedosiahli svoj cieľ 1 200 kalórií. Disco tanec spaľuje zhruba 375 kalórií za hodinu, zatiaľ čo pomalý tanec horí asi 200.