Avíza

Čo je to Aquaphor masť?


Aquaphor Masť je denná lokálna liečba podráždenia pokožky. Je súčasťou línie starostlivosti o pokožku Eucerin, ktorú uprednostňujú mnohí dermatológovia. Masť Aquaphor je bezpečná pre dojčatá aj dospelých; pretože je špeciálne určený pre citlivú pokožku. Produkt je možné zakúpiť vo väčšine obchodov s drogami, potravinami, kozmetických maloobchodoch a online. Nie je potrebný žiadny predpis.

Vlastnosti

Aquaphor Masť pracuje na regulácii nadmernej suchosti pokožky tým, že podporuje proces hojenia a ošetruje pokožku späť na optimálne zdravie. Znižuje čas hojenia a vytvára na pokožke obranný štít, ktorý umožňuje zaistenie potrebnej vlhkosti. Masť Aquaphor môže pomôcť pri oprave pokožky, ktorá bola poškodená rôznymi kozmetickými procedúrami, ožarovaním a počasím (vrátane popálenín na slnku a pokožky suchej z chladu). Je tiež účinný pri liečbe mnohých ďalších stavov.

Funkcie

Masť Aquaphor sa môže používať na liečbu stavov, ako je dermatitída, ekzém, psoriáza a podráždenie kože vyvolané cukrovkou. Pomáha liečiť a upokojovať menšie popáleniny, olupovanie, suchú, odretú a popraskanú pokožku (dá sa použiť aj na pery). Masť funguje najlepšie, keď sa aplikuje po správnom vyčistení podráždenej oblasti a opláchnutí. Do postihnutej oblasti sa môže podať veľkorysé množstvo produktu, pretože neobsahuje žiadne dráždivé látky pre pokožku.

Identifikácia

Aquaforová masť sa tak odporúča, pretože je hypoalergénna; bez akýchkoľvek vôní alebo konzervačných látok. Účinnou látkou v masti je vazelína (obsahuje 41 percent) a neaktívne zložky sa skladajú z bisabololu, ceresínu, glycerínu, lanolínového alkoholu, minerálneho oleja a panthenolu.

Iné produkty

Aquaphor masť je vhodná pre ľudí všetkých typov pleti a môže sa používať v spojení s inými výrobkami, ako je napríklad Aquaphor Baby Gentle Wash & Shampoo a Baby Heal masť. Linka na starostlivosť o pleť Eucerin ponúka celý rad hypoalergénnych produktov vrátane: jemného hydratačného čistiaceho prostriedku, pleťového mlieka na každodenné použitie, ochranného krému na tvár SPF 30, Q10, citlivého na pokožku proti vráskam, Q10, citlivého na pokožku proti vráskam, SPF 15, eucerínového originálneho hydratačného krému, PLUS intenzívneho Opravte krém na ruky, PLUS intenzívne telo na ošetrenie tela, PLUS intenzívne pleťové ošetrenie, upokojujúce ošetrenie a zmiernenie svrbenia.

Dôležité informácie

Aquaforová masť v roku 2009 spravidla predáva približne 6 dolárov. Rôzne webové stránky, ktoré sa špecializujú na predaj kozmetických a kožných výrobkov, však často predávajú tento produkt za menej peňazí. Takéto webové stránky poskytujú aj kupóny a špeciálne ponuky. Oficiálna webová stránka Eucerin umožňuje používateľom zaregistrovať sa na odber bulletinu, ktorý obsahuje ďalšie zľavy a úspory (pozri zdroje).

Pozri si video: Nový Eucerin Aquaphor pre citlivú detskú pokožku (Február 2020).