Avíza

Ako funguje Vicks Vapor Rub?


Vicks Vapor Rub je základom mnohých domácností, pretože môže upokojiť prechladnutie. Obzvlášť obľúbená je u detí, z ktorých väčšina si radšej vyberie Vapor Rub na sirup proti kašľu. Vicks Vapor Rub funguje jednoducho a pohodlne a obsahuje zložky ako eukalyptus, gáfor a mentol, ktoré otvárajú dýchacie cesty. Navyše ho môžete použiť na zmiernenie prechladnutia viacerými spôsobmi.

Ako používať Vicks Vapor Rub

Ak chcete na seba použiť Vicks Vapor Rub, zložte si top, aby bola vaša hruď nahá. Ruku ponorte do Vapor Rub a krúživými pohybmi vmasírujte Rub do hrude. Dýchajte zhlboka a budete cítiť, ako sa váš hrudník otvára a je menej preťažený. Prečo sa to stalo? Výpary, ktoré pochádzajú z rubu, ako je mentolový vôňový mentol a eukalyptový olej, ktoré rozkladajú molekuly hlienu, ktoré spájajú nosné a hrudné dutiny. Okrem toho má eukalyptový olej antibakteriálne vlastnosti, ktoré ničia chladný vírus. Gáfor okrem toho upokojuje zápaly dýchacích ciest.

Varovania a iné použitia

Nepoužívajte Vicks Vapor Rub iným spôsobom, ako je určené. Buďte zvlášť opatrní, aby ste sa nedostali do kontaktu s vašimi očami, ústami a vnútrajškom nosa, pretože to bude horieť a dokonca môže poškodiť tkanivo. Môžete si však utrieť rub hneď pod nosovými dierkami, aby ste otvorili svoje nosné priechody, a aplikovať ho na oblasti rúk a nôh na zmiernenie bolesti a bolesti.