Info

Ako spáliť tuk Rolls


Rohlíky sú spôsobené nadmerným ukladaním tuku v obzvlášť problematickej oblasti tela. Dolné brucho je bežnou sťažnosťou pre tukové kotúčiky, krk, podpazušia a nenávidené milostné rukoväte. Nemôžete zacieľovať na chudnutie v tukovej rolke, ale môžete stratiť celkovú telesnú hmotnosť.

Krok 1

Znížte svoj denný príjem kalórií. Prebytočný tuk je spôsobený nadmerným obsahom kalórií. Ak vaše telo nepoužíva všetky spotrebované kalórie na palivo, tieto kalórie sa ukladajú a hromadia sa v tukových kotúčoch. Existuje 1 500 kalórií v 1 libre tuku, takže znížte 500 kalórií denne, aby ste stratili 1 libru týždenne. 500 kalórií je možné znížiť preskočením vysoko zbožného dezertného jedla, odstránením bežnej sódy a výletu autom alebo zapísaním kalórií, takže dávajte pozor, aby ste ich nekonzumovali. Zníženie množstva potravín o 15 percent tiež znižuje kalórie.

Krok 2

Cvičte každý deň. Ak chcete schudnúť, Americká rada pre cvičenie odporúča najmenej 60 minút fyzickej aktivity väčšinu dní v týždni. Svižná chôdza za hodinu alebo dokonca 30 minút jogy môže spáliť asi 400 kalórií. Ďalších 100 stôp môžete spáliť tak, že budete mať schody a parkujete blok od vchodu. Jazdenie na bicykli do práce alebo do školy je ďalším spôsobom, ako sledovať, ako tukové kotúčiky miznú.

Krok 3

Pridajte svaly do svojej postavy. Zvyšovanie svalovej hmoty umožňuje telu spaľovať kalórie rýchlejšie, pretože svalové tkanivo spaľuje viac kalórií ako tukové tkanivo. Vykonajte tréning odporu tri dni v týždni a zamerajte sa na svoje hlavné svalové skupiny. Drtí, kučery bicepsov, kliešte, drepy a pľúca sú príklady posilňovacích cvičení. Pre každé cvičenie vykonajte tri sady po ôsmich.

Tipy

  • Nahraďte televízny čas fyzickou aktivitou, ako je jazda na bicykli, záhradníctvo, upratovanie alebo rodinná prechádzka.
  • Prejdite z plného alebo 2 percenta mlieka na odstredené mlieko. To môže dokonca znížiť počet kalórií receptov, ktoré požadujú mlieko.
  • Nízkotučné tuky neznamená nízkokalorické. Vždy skontrolujte etiketu potravín, aby ste určili počet kalórií, ktoré konzumujete.