Avíza

Príznaky post-nazálneho odkvapkávania

Príznaky post-nazálneho odkvapkávania


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Extra hlien

Po nazálnom odkvapkávaní sa môže stať, že vám zanechá ďalší hlien v zadnej časti hrdla. To vám môže spôsobiť nepríjemnosť a spôsobiť, že sa pokúsite to vyplivnúť.

Bolesť hrdla

Po nazálnom odkvapkávaní spôsobuje ďalší hlien, ktorý sa vytvoril, aby vystupoval z hrdla namiesto z nosa. Neustály chod hlienu po krku začína podráždiť hrdlo, čo nie je zvyčajné. Je to skoro ako hlien je útočník. Bolesť v krku môže byť menšia alebo dráždivá, ale nemala by byť taká bolestivá, ako by mala hrdlo.

Stinky Breath

Je známe, že po nazálnej kvapke spôsobuje nepríjemný dych. Klinickým termínom pre zlý dych je halitóza. Hlien, ktorý neustále prechádza hrdlom a vstupuje do úst, spôsobuje nepríjemný zápach. Jediným spôsobom, ako sa zbaviť zlého dychu, je zbaviť sa post-nazálneho odkvapkávania. Kefa a ústne vody môžu maskovať zápach, ale nemôžu sa ho zbaviť.

Kašeľ

Hlien šteklí po krku a môže spôsobiť poškriabanie. To vedie k kašľu, aby ste sa pokúsili odstrániť svrbenie.

Zvracanie

Hlien putuje hrdlom a pažerákom do žalúdka. Keď sa tam nahromadí priveľa hlienu, žalúdok sa ho bude chcieť zbaviť. Jeho prirodzenou reakciou je vylúčenie hlienu z tela spôsobením zvracania. Ak k tomu dôjde, budete musieť kontaktovať lekára so žiadosťou o uvoľnenie svalov.

Zahlteniu

Po nazálnom odkvapkávaní môže dôjsť k preťaženiu osoby, čo spôsobuje ťažkosti s dýchaním. Jeden sa môže pokúsiť vyhodiť nos, aby našiel nejakú úľavu, ale preťaženie sa práve vracia. Existujú parné stroje a parné krémy, ktoré môžu pomôcť otvoriť nosné kanáliky jednu alebo dve hodiny.