Avíza

Najjednoduchší spôsob, ako hrušky zhubnúť

Najjednoduchší spôsob, ako hrušky zhubnúťWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tvary hrušiek majú väčšie zadky, boky a stehná ako tvary jabĺk, ako aj menší pás. Dobrou správou je, že je zdravšie nosiť váhu v dolnej časti tela ako v strede; brušný tuk je spojený s chorobami, ako je cukrovka 2. typu a srdcové choroby. Tuk v bokoch a nohách je skôr subkutánny ako viscerálny, čo znamená, že leží tesne pod kožou namiesto okolo vašich orgánov, podobne ako väčšina brušného tuku. Podkožný tuk sa však ťažšie zbavuje. Najjednoduchší spôsob, ako hrušky zhubnúť, je viacstupňový prístup k strave a cvičeniu.

Stanovte realistické ciele

Neexistujú žiadne skratky, pokiaľ ide o chudnutie, takže neočakávajte, že budete chváliť malú zadnú časť v priebehu niekoľkých týždňov. Snažte sa stratiť 1 až 2 libier týždenne, zdravý a realistický cieľ. Aj keď sa diéta pri zrážke môže zdať lákavá, hladovanie iba spomaľuje váš metabolizmus, čo vedie k nárastu hmotnosti, len čo znova začnete normálne jesť. Stanovenie nereálnych cieľov navyše vedie k sklamaniu a odrádza vás od toho, aby ste sa držali plánu na chudnutie.

Diéta

Jedna libra tuku je ekvivalentom 3 500 kalórií. Preto rezanie 500 až 1 000 kalórií denne vedie k strate 1 až 2 libry za týždeň. Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je jesť výplne, živiny s nízkym obsahom kalórií. Ovocie, zelenina, fazuľa a celozrnné potraviny ako ovsené vločky majú vysoký obsah vlákniny, vďaka čomu budete spokojní s menším počtom kalórií. Vyvarujte sa vyprážaným jedlám a šalátovým dresingom s vysokým obsahom kalórií. Vyvarujte sa tekutých kalórií zo štiav, limonád a alkoholu, ktoré vás málo nasýtia.

Kardio cvičenie

Cvičenie spaľuje kalórie a zvyšuje váš metabolizmus, chudnutie tvaru hrušiek je rýchlejšie ako pri diéte. Kardiová alebo aeróbna aktivita poskytuje najrýchlejšie spaľovanie kalórií. K najúčinnejším cvičeniam patria bežecké, skákacie lano, kolieskové korčuľovanie, lyžovanie, futbal a horolezecké schody. Mayo Clinic odporúča 150 minút kardio týždenne, ale poznamenáva, že chudnutie môže vyžadovať až 300 minút týždenne. Môžete usporiadať menšie sedenia podľa svojho rozvrhu, ale vždy cvičte najmenej 10 minút súčasne.

Toner na zadok a stehno

Bohužiaľ si nemôžete vybrať, kde sa tuk topí. Na orezávanie bokov a stehien musíte schudnúť všade. Dobrou správou je, že vaše problémové oblasti môžete tónovať a sprísňovať pomocou cvičení zameraných na odpor. Drepy sú vynikajúce pre tonizovanie dolnej časti tela, pre prácu v bokoch, zadku, stehnách, teľatách a abs. Dopredné pľúca pracujú na vašich bokoch, zadku, stehnách a abs. Ak chcete zacieliť zadok a stehná, urobte kroky s činkami.