Avíza

Ako urobiť Herkie v roztlieskavačky

Ako urobiť Herkie v roztlieskavačky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Herkie Jump v roztlieskavačke je pomenovaný podľa svojho tvorcu, Lawrence 'Herkie' Herkimer. Lawrence Herkimer, známy ako „dedko“ roztlieskavačky, začal svoju kariéru roztlieskavačky na Southern Methodist University v Dallase v Texase. Ďalej založil Národnú asociáciu roztlieskavačov a vymyslel pom ponky, liehoviny a fandové tábory. Herkie je pokročilý skok, ktorý si vyžaduje trpezlivosť, uvedomenie si tela a prax.

Krok 1

Postavte sa rovno s nohami k sebe as ramenami vedľa seba.

Krok 2

Zdvihnite ruky na vysoké písmeno „V“ a kývnite na prsty na nohách.

Krok 3

Držte ruky rovno a pevne, otočte ich pred svoje telo, zatiaľ čo sa otáčajte späť na ploché nohy. Ohýbajte kolená tak, aby klesli pod uhlom najviac 90 stupňov, keď ruky prechádzajú sprava doľava.

Krok 4

Kým sa budete houpať pažami, aby ste skončili pohybom „T“, vráťte sa na prsty na nohách, roztiahnite nohy a vyskočte zo zeme.

Krok 5

V plnej výške vášho skoku roztiahnite jednu nohu rovno do strany a ohnite druhú nohu do 90 stupňov s kolenom smerujúcim nadol. Vaše boky by mali zostať na druhej strane vpredu a vaše nohy by mali byť oddelené.

Krok 6

Skok pristaňte s rukami priamo nadol, po bokoch, nohami k sebe a kolená mierne ohnuté. Zamerajte sa na to, aby ste si najprv nechali prsty na nohách, aby ste znížili dopad na kĺby.

Tip

  • Natiahnite nohy pomocou medzier a nadmerných medzier, aby ste zvýšili pružnosť a výšku nôh.
  • Rozvíjajúce sa sily nôh zvýšia vaše skoky.