Avíza

Ako jesť zdravo na Bielom hrade


Slová „zdravý“ a „Biely hrad“ nemusia vždy ísť ruka v ruke, ale ak je to vaša jediná možnosť v reštaurácii, nemusíte tam ničiť svoju stravu, aby ste sa tam mohli najesť. Plánovanie dopredu a poznať vaše najlepšie možnosti pred objednávkou môžu mať veľký význam. Je dôležité si uvedomiť, že ponuka a informácie o výživovej hodnote sa menia, preto skontrolujte na webe najnovšie informácie.

Najlepšie možnosti raňajok

V raňajkovom menu nájdete množstvo posuvných sendvičov, čo pomáha udržiavať malé porcie a nízkokalorické kalórie. Posuvník na raňajky s vajcom a syrom je najnižší obsah kalórií v raňajkovom menu so 160 kalóriami, 7 gramami celkového tuku, 3 gramami nasýteného tuku, 13 gramami sacharidov a 320 miligramami sodíka. Posuvník raňajok s hamburgerom a vajcami je najnižší variant sacharidov a sodíka s 190 kalóriami, 12 gramami sacharidov a 200 miligramami sodíka, je však o niečo vyšší obsah tuku s 11 gramami celkového tuku a 4 gramami nasýteného tuku.

Biely hrad ponúka tiež pšeničný toast so 140 kalóriami, 2 gramami celkového tuku, 28 gramami sacharidov, 2 gramami vlákniny a 300 miligramov sodíka a ovsená kaša z javorového a hnedého cukru poskytuje 160 kalórií, 2 gramy celkového tuku, 32 gramov sacharidov, 3 gramy vlákniny a 230 miligramov sodíka. Vďaka tomu je jednou z najzdravších možností raňajok v ponuke.

Môžete tiež získať raňajkový toastový sendvič s vajcami a syrom a požiadať o toast z pšenice, aby ste doplnili výživu a aby boli viac zaplnené, ale to je vyššie množstvo kalórií, sacharidov a sodíka, s asi 230 kalóriami, 9 gramami celkového tuku, 3 gramami nasýtený tuk, 29 gramov sacharidov a 500 miligramov sodíka na jeden sendvič.

Posuvníky na mäso a kuracie mäso

Rovnako ako v prípade raňajkových sendvičov, veľkosť posúvačov White Castle pomáha udržiavať nízku kalorickú hodnotu. Kľúčom je pokúsiť sa obmedziť to, koľko jete. Či už sledujete kalórie, sacharidy alebo sodík, čím ľahšie si udržujete jazdec, tým ľahšie je držať sa diéty. Jeden originál Slider obsahuje 140 kalórií, 6 gramov celkového tuku, 2,5 gramu nasýteného tuku, 13 gramov sacharidov a 360 miligramov sodíka. Pokiaľ váš Biely hrad nie je v New Yorku alebo New Jersey, sacharidy a sodík v pôvodnom jazdci sa zvýšia na 15 gramov sacharidov a 410 miligramov sodíka.

Obyčajný Savory Grilovaný kuracie jazdec je tou najlepšou voľbou bez ohľadu na to, čo rátate. Jeden z týchto sendvičov obsahuje 180 kalórií, 7 gramov celkového tuku, 1,5 gramu nasýteného tuku, 13 gramov sacharidov a 570 miligramov sodíka.

Posuvníky Veggie

Biely hrad ponúka aj možnosti bez mäsa. Plain Veggie Slider so 150 kalóriami, 5 gramami celkového tuku, 20 gramami sacharidov a 270 miligramami sodíka je najnižší v kalóriách, sacharidoch a sodíku.

Ak chcete skutočne ušetriť na kalóriách, zvážte aj tradičnú variantu so syrom, ktorá má 90 kalórií, 3 gramy celkového tuku, 1,5 gramu nasýteného tuku, 12 gramov sacharidov a 260 miligramov sodíka.

Strany a nápoje

Menu Biely hrad neponúka žiadne nebalené vedľajšie možnosti, čo sťažuje okrúhle jedlo. Rovnako ako vaši hamburgery, aj vaše vedľajšie objednávky by mali byť malé, bez akýchkoľvek doplnkov, aby ste ušetrili na kalóriách a sacharidoch. Pozitívne je, že hranolky na White Castle majú nízky obsah sodíka, ale majú vysoký obsah tuku a nasýtených tukov. Jedna malá hranolka obsahuje 330 kalórií, 21 gramov celkového tuku, 4 gramy nasýteného tuku, 32 gramov sacharidov a 50 miligramov sodíka. Mušľové prúžky majú nízky obsah sacharidov a najnižší obsah kalórií s 210 kalóriami, 17 gramami celkového tuku, 2,5 gramom nasýteného tuku, 5 gramami sacharidov a 620 miligramami sodíka.

Nesladený ľadový čaj a voda sú dobrým výberom nápojov pri jedle s Bielym hradom. V reštaurácii nájdete aj 1% tučné mlieko, nízkokalorický zdroj bielkovín a vápnika.