Avíza

Ako nainštalovať boxovací vak

Ako nainštalovať boxovací vak


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Inštalácia vlastného ťažkého dierovacieho vaku môže byť jednoduchý proces, ale vždy musíte mať na pamäti bezpečnosť. Ťažký vak bude potrebovať primeranú podporu zhora aj zboku, pretože sa bude otáčať. Pred inštaláciou vrecka zvážte, ako ho budete používať, a pozrite si pokyny výrobcu týkajúce sa akýchkoľvek rád týkajúcich sa konkrétnej značky.

Krok 1

Zistite, kam dať boxovací vak. Mal by byť umiestnený v rohu alebo na inom mieste mimo cesty, kde sa môže voľne otáčať, ale nebrániť iným položkám v miestnosti.

Krok 2

Zistite, či na podlahe alebo strope nie sú nejaké obmedzenia hmotnosti. Väčšina domových trámov ľahko unesie váhu boxovacieho vrecka s hmotnosťou 150 libier, ale bytové domy môžu mať obmedzenia, do ktorých by ste sa mali prihlásiť.

Krok 3

Vyberte nosnú štruktúru vaku. Bude fungovať stropný lúč v strope alebo konštrukcia vyrobená špeciálne na držanie boxovacieho vaku. Posledne menovaný môže byť výhodný, pretože je navrhnutý tak, aby držal hmotnosť vaku a vydržal neustále používanie.

Krok 4

Zmerajte výšku podpery od zeme a odčítajte výšku vrecka. To vám pomôže rozhodnúť sa, ako vysoko nad zemou chcete tašku zavesiť. Ak chcete určiť výšku vaku, skontrolujte, či má vak označenú sladkú škvrnu. Sladká škvrna sa bude cítiť dobre, keď ju trafíte, nie príliš tvrdá a nie príliš hubovitá. Začnite so sladkou škvrnou v úrovni očí a posúvajte ju nahor alebo nadol podľa potreby pre svoju výšku a použitie.

Krok 5

Nainštalujte závesnú reťaz na nosnú konštrukciu vo výške, ktorú ste si vybrali. Ak používate oporný lúč, budete musieť okolo neho ovinúť reťaz alebo naskrutkovať očkové skrutky, ktoré môžu držať reťaz aj tašku.

Krok 6

Pripojte tašku k reťazi pomocou háčika S alebo iného hardvéru, ktorý sa dodáva s taškou. Možno budete potrebovať partnera, ktorý vám ho pomôže zdvihnúť. Taška by sa mala voľne otáčať a zo štruktúry by ste nemali počuť vŕzganie. Potiahnite tašku nadol a uistite sa, že sa vôbec nevypustila. Ak áno, musíte ho preinštalovať alebo umiestniť inde.

Zdroje