Avíza

Najlepší stroj na premenu bicykla na indoor cvičebný stroj


Cyklistika vonku je jedným z najlepších cvičení v okolí. Je to malý dopad a ľahko sa učí, ale dosť náročné na to, aby vám poskytol skutočné výsledky. Počasie bohužiaľ vždy nespolupracuje. Mnoho cyklov v interiéri robí zlé náhrady za bicykel, ktorý pravidelne jazdíte. Svoje vonkajšie bicykle môžete previesť na krytý cvičebný stroj relatívne ľahko a lacno pomocou vnútorného trénera alebo valca. Ktorý z nich je pre vás najlepší, záleží na vašich preferenciách, cieľoch a zdatnom zážitku.

Možnosti prevodu bicyklov

Ak chcete pomocou bicykla previesť svoj bicykel na vnútorný stroj, pripevnite zadné koleso na zvýšenú montáž a predné koleso spočíva na plastovom bloku. Bicykel je plne podporovaný, takže sa nemusíte vyrovnávať - ​​stačí len šliapať, ako by ste vonku jazdili na bicykli vo vesmíre. Tréneri ponúkajú odpor vo variantoch ventilátorov, tekutín alebo magnetov. Odrody ventilátorov sú najhlučnejšie, zatiaľ čo magnetické trenažéry sú hladké a tiché. Najrealistickejší pocit z jazdy na ceste pochádza od trénerov tekutín. Valčeky sú trochu ako bežiaci pás pre bicykel. Jazdíte na vrchole niekoľkých spriadacích rúrok, vyvažujete a riadite rovnako ako vonku.

Skúsenosti a zručnosti

Je potrebné zvládnuť pocit valca. Nemôžete prísť o pozornosť alebo zaostrenie, alebo sa môžete prevrátiť. Kvalifikovaní cyklisti môžu potrebovať iba pár jázd na valcoch, aby sa dostali na kĺb, ale menej skúsení cyklisti si môžu vziať niekoľko pádov. Pre niekoho, kto sa práve snaží dostať do tréningu v interiéri, môže byť tréner najlepší. Počas školenia môžete ľahko sledovať televíziu alebo si prezrieť časopis. Ak ste cyklista zaoberajúci sa technikou pradenia, sú vašou voľbou valce.

Zamerajte sa na techniku ​​alebo výkon

Ak máte záujem o budovanie sily a sily vo svojom cykloturistike, s trénerom vám bude najlepšie. Pretože sa nemusíte starať o dokonalú techniku, môžete robiť intervaly státia a výkonové pohony so sedadlom, aby ste mohli pracovať so všetkými intervalmi. Na valci je zameraná cyklistická technika. Ak stratíte rytmus, stratíte rovnováhu a budete sa musieť rýchlo napraviť. Výsledkom je, že vaše tréningy majú málo času a sú efektívne. Tréner vám môže pomôcť určiť, či by ste sa mali sústrediť na silu, silu alebo techniku.

Ďalšie úvahy

Transport valčekov je ťažší, takže ak hľadáte zariadenie, ktoré sa môžete presúvať z miesta na miesto - napríklad pri jazde v skupinách - tréner je lepšou voľbou. Na zadných pneumatikách môžu byť drsní tréneri, pretože tu pôsobí odpor. Mnoho cyklistov nasúva starú pneumatiku na bicykel, keď ju prostredníctvom trénera prevádza na vnútorný stroj. Aj keď je montáž vonkajšieho bicykla na indoor trénera pomerne jednoduchá, musíte urobiť trochu práce - niektoré modely dokonca vyžadujú odstránenie predného kolesa. Ak často prepínate medzi vnútornou a vonkajšou jazdou, možno zistíte, že neustále zmeny sú nepohodlné a dávate prednosť valcu, ktorý sa ľahšie montuje.