Avíza

Ako schudnúť v hrudníku a krku

Ako schudnúť v hrudníku a krku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prenášanie ďalšej hmotnosti v oblasti hrudníka a krku môže byť nepohodlné a spôsobí, že sa budete cítiť vedomí toho, ako vyzeráte. Ak chcete úspešne schudnúť v oblasti hrudníka a krku, musíte sa usilovať o celkové zníženie telesnej hmotnosti, pretože nie je možné redukovať škvrny. Diéta so zníženým obsahom kalórií a kardiovaskulárne cvičenie vám môžu pomôcť schudnúť všade, a to aj v oblasti krku a hrudníka; silový tréning vám pomôže tónovať svaly v týchto oblastiach, aby bol tenší vzhľad.

Vylejte tuk so stravou a cvičením

Krok 1

Strata celkovej telesnej hmotnosti 1/2 až 1 libra každý týždeň, aby sa prispelo k zníženiu telesnej hmotnosti na krku a hrudníku. Dosiahnite to znížením 250 až 500 kalórií z vášho denného príjmu; odstráňte občerstvenie z čipov alebo sušienok a namiesto toho jesť čerstvé ovocie, aby ste ušetrili približne 200 kalórií. To isté urobte pitím vody namiesto bežnej sódy.

Krok 2

Napĺňajte svoje telo zdravými potravinami a každé pár hodín zjedzte občerstvenie alebo jedlo, aby sa váš metabolizmus udržal a pomohli vám pri znižovaní telesnej hmotnosti, odporúča lekárske centrum University of Maryland. Vyberte si čerstvú zeleninu a ovocie, celé zrná bohaté na vlákninu, nízkotučné alebo nemastné mliečne a chudé bielkoviny.

Krok 3

Jedzte najmenej 1200 kalórií, ak ste žena, alebo 1400 kalórií, ak ste muž, aby ste zabránili spomaleniu metabolizmu.

Krok 4

Každý deň sa zúčastňujte na aeróbnom cvičení a prispievajte k zvyšovaniu kalórie. Chôdza alebo práca v záhrade jednu hodinu spáliť 250 kalórií, alebo jog, bicykel alebo plávať spáliť 500 kalórií za hodinu. Stratou ďalších 1/2 až 1 libry týždenne spaľovaním 250 až 500 kalórií denne cvičením, čím schudnete po celom krku a na hrudi.

Krok 5

Posilnite svoj potenciál na spaľovanie tukov, aby ste si zúžili krk, hrudník a celé telo zabudovaním intervalov do tréningu, navrhuje klinika Mayo. Zrýchlite tempo na jednu minútu z každých troch na päť, aby ste zvýšili spaľovanie kalórií a udržali metabolizmus po dobu niekoľkých hodín po ukončení cvičenia. Napríklad bežajte rýchlejšie alebo do kopca po jednej minúte po behu po dobu piatich minút pri normálnom tempe.

Cvičenie na tonizáciu pre tenší krk a hruď

Krok 1

Úzke a tónované svaly na krku a hornej časti hrudníka robíte 12 až 24 hlavovými lanovkami, trikrát až štyrikrát týždenne. Ľahnite si na chrbát s rukami položenými vedľa seba. Zdvihnite hlavu z podlahy a pritiahnite si bradu čo najbližšie k hrudníku; držte pozíciu pre dva počty. Zložte hlavu späť na podlahu pomocou svalov na krku na ovládanie pohybu a dokončite jedno opakovanie.

Krok 2

Vykonajte motýle na cvičebnej guli, aby zafarbili svaly pre štíhlejšiu a tvarovanejšiu hruď. Ľahnite si na cvičebnú guľu, aby stred vášho chrbta a lopatiek ležal na loptičke. Postavte svoje chodidlá na podlahu s nohami ohnutými v uhle 90 stupňov, aby ste udržali rovnováhu. V každej ruke držte činku v blízkosti hrudníka s ohnutými lakťami. Natiahnite ruky do strán, držte lakte mäkké a potom ruky zatiahnite dozadu, až kým sa vaše ruky nestretnú. Tento krok opakujte 12 až 24 krát, trikrát až štyrikrát týždenne.

Krok 3

Zostaňte v rovnakej polohe a ležte na cvičebnej loptičke s nohami položenými na podlahe a nohami ohnutými v uhle 90 stupňov. Držte činky pri hrudi a potom pomocou svalov hrude a paží tlačte závažia smerom k stropu. Nižšie s kontrolou, pomocou tých istých svalov. Opakujte 12 až 24 krát, trikrát až štyrikrát týždenne, aby ste štíhli a tónovali svaly okolo hrude a krku.

Tip

  • Pred začatím novej diéty alebo fitnes plánu sa poraďte so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že sú pre vás bezpečné.
  • Zvýšte svoj týždenný deficit kalórií pomocou malých zmien životného štýlu. Pri jazde na miestnych pochôdzkach choďte pešo alebo na bicykli. Namiesto sprisahania pred televízorom choďte na prechádzku po večeri s priateľom, dieťaťom alebo partnerom. Malé zmeny vykonané v priebehu týždňa môžu prispieť k zníženiu telesnej hmotnosti, ktoré pomáha štíhlu oblasť krku a hrudníka.