Info

Kalórie spálené cvičením Pure Barre

Kalórie spálené cvičením Pure BarreWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pure Barre je cvičebná metóda inšpirovaná baletom. Praktizuje sa v štúdiu v reláciách, ktoré sa vyhýbajú hodinám a ktoré používajú malé a krátke pohyby a sériu pomôcok na sprísnenie a tónovanie. Metóda Pure Barre viedla cestu k vytvoreniu mnohých rôznych tried hybridných barov, pretože účastníci tvrdili, že videli výsledky rýchlejšie ako pri iných formách cvičenia. Tento spôsob cvičenia spaľuje veľa kalórií tým, že zvyšuje vašu srdcovú frekvenciu počas kardio porcií triedy, zatiaľ čo tónuje a posilňuje izolovaním rôznych svalových skupín.

Vaša prvá trieda Pure Barre

Trieda Pure Barre sa ľahko objaví a vyskúša, pretože existuje iba jedna úroveň. Počas vašej prvej triedy si všimnete, že miestnosť je vytvorená ako baletné štúdio a pri tréningu sa používa bar na stene. Ďalšie podpery, ktoré sa môžu použiť, sú závažia, činka, loptička, trubica a rohož. Pre lepšie uchopenie na podlahe môže byť užitočné nosiť nohavice alebo legíny a tiež lepivé ponožky.

Technika Pure Barre

Zážitok Pure Barre pozostáva z 55-minútovej šesťdielnej sekvencie. Trieda začína zahrievaním a potom pokračuje cvičením, ktoré sa zameriava na spoločné oblasti, ktoré sa ťažko ladia. Trieda postupuje do cvičení, ktoré vyrezávajú ramená, tónujú stehná, zdvíhajú sedadlo a dotiahnu ABS. Svaly sa trasú a šklbajú, keď izolujete rôzne svalové skupiny v sérii. Posledných pár minút triedy poskytuje ochladenie.

Kalórie spálené počas Pure Barre

V priemere horí typická trieda Pure Barre asi 400 až 500 kalórií. Pohyby vykonané počas väčšiny cvičení sa zdajú malé, ale nenechajte sa zmiasť. Kontrola použitá pri týchto malých pohyboch robí toto cvičenie dosť namáhavým. Neustále pohyby a sústredenie sa na svalové skupiny udržujú srdcový rytmus a produkujú kardiovaskulárne prvky. Stala sa populárnou technikou, pretože izoluje rôzne svaly, aby sa posilnili a zafarbili, pričom tieto prvky kardio pridávajú na podporu spaľovania kalórií.

Špeciálne triedy na zosilnenie spaľovania kalórií

Typická trieda Pure Barre sa ponúka iba na jednej úrovni, s podobnými cvičeniami ponúkanými v každej triede a upravenými verziami dostupnými pre začiatočníkov. Niektorí účastníci hlásili viditeľné výsledky v menej ako desiatich triedach, ktoré v tom čase spálili zhruba 5 000 kalórií. Pre tých, ktorí chcú ešte viac zvýšiť spaľovanie kalórií a zamerať sa na tónovanie špeciálnej oblasti tela, sú v štúdiách Pure Barre k dispozícii štyri intenzívne triedy. Tieto 75-minútové kurzy sa zameriavajú buď na ruky, brucho, stehná alebo zadok. Tieto triedy zosilňujú spaľovanie kalórií na asi 500 až 600 kalórií, hlavne kvôli ich dlhšej dĺžke. Pravidelne sa ponúkajú aj ďalšie dve špeciálne triedy. Prvá rozoberá techniku ​​Pure Barre a zdôvodňuje prax pre začiatočníkov. Druhá učí techniku ​​Pure Barre pomalším tempom pre tých, ktorí môžu považovať pôvodnú techniku ​​za príliš namáhavú. Tieto triedy sa nezameriavajú tak na spaľovanie kalórií, ako na základné formy a techniky.

Vaša prax Pure Barre

Odborníci v Pure Barre odporúčajú, aby ste často cvičili a mali doma nejaké rekvizity, aby ste držali krok s touto technikou, keď sa nemôžete dostať do štúdia. Štúdiá vo vašom okolí nájdete, ak máte záujem cítiť popáleniny pre seba. Taktiež predávajú inštruktážne DVD, ak nenájdete štúdio v blízkosti alebo ak len chcete doplniť svoju cvičebnú rutinu touto technikou a spáliť viac kalórií pri tónovaní tela.

Zdroje