Info

Robí Ab Roller Burn Love rukoväte?


So špecifickými cvičeniami nemôžete spaľovať tuk z určitých častí tela. Ab valec alebo akékoľvek iné špecifické brušné cvičenie nespáli alebo nezníži tuk z vašich láskavých kľučiek. Aj keď ab valec môže pomôcť tónovať a napnúť svaly pod vašimi milostnými rukoväťami, iné cvičenia môžu byť efektívnejšie. Ak chcete spáliť rukoväte lásky, vykonajte cvičebný program kombinujúci kardiovaskulárne a silové tréningy. Prvý z nich spaľuje tuk na celom tele a druhý zvyšuje váš metabolizmus a schopnosť spaľovať tuk.

Obliques

Láske rukoväte sa vyskytujú, keď sa nad vašimi šikminami hromadí prebytočný tuk. Vaše šikmé polohy sú umiestnené na oboch stranách brucha. Vonkajšie šikmé línie prebiehajú diagonálne cez spodné rebrá na panvu. Nachádza sa pod vonkajšími šikmými obrysmi, vnútorné šikmé obrysy sa pohybujú od bedrovej kosti po spodné rebrá. Vaše vonkajšie šikmé strany pomáhajú otočiť hornú časť tela. Pomáhajú tiež ohýbať sa nabok, pohybujú hrudnou klietkou smerom k panve a spolu s vnútornými šikmými tvarmi pomáhajú tvarovať vašu pasovú líniu.

Vyhodnotenie valčeka Ab

Ab valec je pri práci s vašimi šikmými okrajmi účinný iba okrajovo. Štúdia Štátnej univerzity v San Diegu, ktorú objednala Americká rada pre cvičenie, využívala elektrokardiografické zariadenie - EMG - na meranie účinnosti 13 rôznych brušných cvičení. Niektoré z nich zahŕňali ab valec, tradičné drvenie, kapitánsku stoličku a cyklistický manéver. Ako šikmé cvičenie sa ab valček umiestnil na najnižšej desiatej pozícii a deväť sa umiestnil ako abs cvičenie.

Efektívne cvičenia

Podľa štúdie ACE sú kapitánske kreslo a cyklistický manéver dve najúčinnejšie cvičenia pre vaše šikmé postavy. V prípade bývalých sa postavte na kapitánsku stoličku chrbtom o zvyšok a nohami visiacimi nadol. Vydýchnite, keď zdvíhate kolená k hrudníku, pauzu a potom si sklopte nohy. Ak nemáte prístup k kapitánovej stoličke, vykonajte cvičenie pri zavesení z výsuvnej lišty alebo pri vyvážení vašej váhy na predlaktí na tyčiach namáčacej stanice. Ak chcete vykonať cyklistický manéver, ležte rovno na chrbte so zdvihnutými plecami, rukami na spánkoch a nohami zdvihnutými ohnutými kolenami. Napodobnite cyklistický pohyb potiahnutím ľavého kolena k pravému lakťu a potom pravého kolena k ľavému lakťom.

Kardiovaskulárne cvičenia

Ak chcete zredukovať tuk zo svojich šliap, postupujte podľa Pokynov pre fyzickú aktivitu pre Američanov odporúčaných ministerstvom zdravotníctva a sociálnych služieb. Urobte minimálne 150 minút týždenne kardiovaskulárne cvičenie strednej intenzity alebo 75 minút týždenne kardiovaskulárne cvičenie intenzívnej intenzity. V závislosti od vašich schopností, životného štýlu a preferencií patria medzi vaše možnosti tanec, svižná chôdza, chôdza do kopca, pešia turistika, plávanie, beh, bicyklovanie a aeróbne kurzy. Kardiovaskulárne vybavenie môžete používať aj v telocvični, ako je bežecký pás, horolezec schodov, eliptický stroj, veslovač alebo stacionárny bicykel. Tieto cvičenia spaľujú tuk ako energiu.

Cvičenie na silový tréning

Usmernenia pre fyzickú aktivitu tiež odporúčajú cvičenia silového tréningu najmenej dva dni v týždni. Zvyšujú vaše svalové tkanivo, ktoré pomáha zvyšovať váš metabolizmus a zvyšujú schopnosť tela spaľovať tuk z celého tela, aj keď je v pokoji. V telocvični používajte kombináciu odporového výstroja a voľných závaží so zameraním na hlavné svalové skupiny, ako sú hrudník, chrbát, ramená, nohy, gluteálne a boky. Ak nechcete používať telocvičňu, cvičte na telesnej hmotnosti, ako sú kliky, kliky, kliky na stojke, drepy na váhe a pľúca, aby ste pracovali s rovnakými svalmi.

Zdroje