Info

Môže vám 30 minút na bežiacom páse pomôcť schudnúť?

Môže vám 30 minút na bežiacom páse pomôcť schudnúť?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete schudnúť pomocou bežiaceho pásu, musíte cvičiť dostatočne intenzívne a často tak, aby ste vytvorili kalorický deficit. Bežecký pás môže byť prístroj na spaľovanie tukov a spaľovanie tukov, ktorý vám pomôže dosiahnuť tento cieľ. Pred začatím cvičebného programu sa vždy porozprávajte so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že nemáte žiadne zdravotné ťažkosti, ktoré by vám mohli brániť v bezpečí používania bežiaceho pásu.

Intenzita cvičenia

Metabolická rýchlosť každej osoby - úroveň, pri ktorej spaľujete kalórie - je iná. To znamená, že môžete bežať na bežiacom páse 30 minút rovnakým tempom ako iná osoba a spaľovať viac alebo menej kalórií. Jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť, aby ste spálili dostatok kalórií, je cvičenie s primeranou intenzitou. MayoClinic.com odporúča cvičiť najmenej 150 minút týždenne pri miernom tempe. Toto sa považuje za tempo, ktoré spôsobí, že sa vaše dýchanie zrýchli a po 10 minútach činnosti sa z vás uvoľní pot. Prínosy na chudnutie môžete ťažiť aj z intenzívnej intenzity cvičenia. Rýchle dýchanie a prenikanie do potu už po niekoľkých minútach činnosti charakterizuje úroveň vysokej intenzity.

Kmitočet

Môžete schudnúť pomocou bežiaceho pásu, ktorý vám poskytuje cvičenie niekoľkokrát počas týždňa. To sa premieta do piatich 30-minútových cvičení každý týždeň, ak máte v úmysle celkovo 150 týždenných minút. Avšak, Edward R. Laskowski, M.D., lekár, ktorý píše na MayoClinic.com, hovorí, že možno budete musieť cvičiť dlhšie, aby ste schudli alebo dosiahli konkrétne ciele v oblasti zdatnosti.

Vyzvite seba

Zvýšte svoje spaľovanie kalórií na bežiacom páse zvýšením tempa a / alebo zvýšením sklonu na bežiacom páse, čo zvyšuje svalovú námahu, ktorú musíte vynaložiť na spaľovanie kalórií. Napríklad, 160 libier bude spaľovať 157 kalórií chôdzou rýchlosťou 3,5 km / h po dobu 30 minút na bežiacom páse, zatiaľ čo beh rýchlosťou 5 km / h spáli 303 kalórií pre osobu s rovnakou hmotnosťou cvičiacu rovnaké trvanie, podľa MayoClinic.com.

Cesta k chudnutiu

Jedna libra hmotnosti sa rovná asi 3 500 kalóriám, podľa Go Ask Alice! webová stránka venovaná zdravotným zdrojom z University of Columbia University. Ak môžete každý deň vytvoriť deficit s 500 kalóriami, môžete očakávať stratu približne 1 libru týždenne. Na spaľovanie kalórií iba na bežiacom páse by ste museli bežať rýchlosťou 8 km / h sedem dní v týždni. Ak však kombinujete cvičenie na bežeckom páse so snahou o zníženie kalórií na dennej báze, môžete zaznamenať chudnutie.