Info

Môže beh na dennom základe vyrovnať žalúdok?

Môže beh na dennom základe vyrovnať žalúdok?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prevádzka každý deň môže zmierniť žalúdok, ak spaľujete dostatok kalórií, a tým obmedzíte počet kalórií, ktoré denne konzumujete. Akt beh nevyrovnáva žalúdok, ale zníženie tuku z denného kalorického deficitu spôsobuje to, že sa brucho javí efektívne. Vedenie denníka o tom, čo denne konzumujete a ako ďaleko, rýchlo a dlho bežíte, vám pomôže určiť, ako rýchlo si môžete brucho vyrovnať.

Sploštenie žalúdka

Je to mylná predstava, že sedenie vám upokojí žalúdok; skôr je to celkový úbytok hmotnosti, ktorý redukuje tuk v bruchu. Ak chcete stratiť 1 až 2 libry týždenne, musíte spotrebovať 3 500 až 7 000 kalórií týždenne alebo 500 až 1 000 kalórií denne, pretože 1 libra tuku sa rovná 3 500 kalóriám. Dosiahnutie plochého žalúdka si vyžaduje čas, obetavosť a odhodlanie.

Beh

Koľko kalórií budete spaľovať, určujú dva faktory; ako rýchlo bežíte a koľko vážite. Ak vážite 160 libier a beží jednu hodinu pri 5 km / h, spálite 606 kalórií. Ak vážite 240 libier a pracujete rovnakým tempom a časom, spálite 905 kalórií. Zvýšením tempa na 8 km / h spálite takmer o 20 percent viac kalórií. Použite bežiaci pás, ktorý vám pomôže zostať jedným tempom. Toto zabezpečí konzistentnosť a schopnosť presne sledovať váš beh.

Diéta

Vezmite si súpis kalórií, ktoré v súčasnosti jete, a porovnajte ich s odporúčaným príjmom kalórií pre svoju hmotnosť. Ak vážite menej ako 200 libier, mali by ste konzumovať 1 200 až 1 500 kalórií denne, uvádza sa MOVE! program na chudnutie. Ak vážite medzi 200 a 299 libier, konzumujte denne medzi 1 500 a 2 500 kalóriami a ak vážite medzi 300 a 349 libier, strieľajte, aby ste jedli od 2 500 do 3 000 kalórií. Zahrňte nízkokalorické potraviny, ako sú nízkotučné mliečne výrobky, nízkokalorické potraviny, zelenina, ovocie, celé zrná a strukoviny.

Dôležité informácie

Ak máte silnú nadváhu, začnite chodiť 30 minút denne, aby si vaše telo zvyklo na zvýšené dýchanie a aktivitu. Pomaly začnite nahrádzať časť chôdze joggingom alebo ľahkým behom, kým nebudete schopní behať alebo behať celých 30 minút. Po dosiahnutí tohto cieľa môžete potom pracovať na zvýšení rýchlosti a intenzity.