Info

Carb na bicykli s kardio

Carb na bicykli s kardio


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Karbová jazda na bicykli a kardio sú silnými zbraňami v arzenáli každého kulturista. Aj keď sa nezaujímate o budovanie veľkých svalov a otrhávanie, obaja vám môžu pomôcť pri hľadaní straty tuku a štíhlejšej a zdravšej postavy. Kombinácia týchto metód môže znieť komplexne, ale v skutočnosti je celkom jednoduché implementovať do svojej rutiny prorazenie plató a zvýšenie výsledkov.

Carb Cycling

Cyklovanie sacharidov zahŕňa zmenu množstva sacharidov, ktoré jete každý deň. Sacharidy sú dvojsečný meč. Na jednej strane poskytujú energiu a šetria svaly, ale konzumácia príliš veľkého množstva sacharidov zvyšuje hladinu cukru v krvi a inzulínu, čo môže zabrániť strate tukov, píše vedecký odborník na výživu Dr. Layne Norton. Zmenou príjmu uhľohydrátov z nízkej na vysokú zachovávate svalovú hmotu a zároveň získavate účinky spaľovania tukov v strave s nízkym obsahom sacharidov. Konzumujte 2 až 3 gramy uhľohydrátov na libru telesnej hmotnosti počas dní s vysokým obsahom sacharidov a 0,5 až 1,5 gramov sacharidov v dňoch s nízkym obsahom sacharidov, odporúča výživu a trénera pre kulturistiku Shelby Starnes.

Cardio

Kardio je známe tým, že je vysoko efektívnym spôsobom spaľovania kalórií a pomáha chudnutiu. Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb odporúčajú, aby sa dospelí zúčastňovali najmenej 75 minút intenzívneho alebo 150 minútového cvičenia so strednou intenzitou každý týždeň, aj keď pre najlepšie výsledky sa tieto pokyny zvýšia na 150 a 300 minút. Prepnite medzi kardiostabilným kardiostimulátorom v rovnovážnom stave so strednou intenzitou a intervalovým tréningom s vysokou intenzitou, kde vykonávate krátke záblesky maximálnej práce prerušené dlhšími obdobiami nízkej intenzity práce, odporúča Norton.

Plánovanie

Najlepším prístupom je mať diétu s vysokým obsahom sacharidov v dňoch, keď robíte kardio, a keď sa tak nestane, budete držať nižšie sacharidy. Starnes odporúča dva dni s vysokým obsahom sacharidov v týždni, pričom ostatných päť je nízkych až stredne ťažkých. Za predpokladu, že každý týždeň robíte štyri kardio relácie - dve intervalové tréningy s vysokou intenzitou a dve relácie s rovnovážnym stavom so strednou intenzitou - dobrým prístupom by boli vysoké sacharidy pre vaše intervalové dni, stredné sacharidy pre vaše ustálené relácie a nízke sacharidy. v nekardio dni.

Dôležité informácie

Zatiaľ čo carb cycling diéty v kombinácii s tvrdým kardio plán môže vrhnúť libier, to nebude robiť vôbec, ak vaše kalórie nie sú na trati. Ak chcete stratiť kilogram tuku týždenne, musíte si podľa Mayo Clinic vytvoriť kalórie s deficitom 500 za deň. Odpočítajte 500 kalórií od svojho aktuálneho denného príjmu a začnite s ich prispôsobovaním na základe vášho pokroku. Zamerajte sa na potraviny s vysokým obsahom živín, ako sú ovocie, škrobová a zelená zelenina, celé zrná a fazuľa pre vaše sacharidy a zvyšok kalórií naplňte chudým mäsom a rybami, nízkotučnými mliečnymi výrobkami a malým množstvom zdravých tukov, ako sú orechy, semená, avokádo a oleje.