Info

Robí Ab cvičenie väčší pás?


Cvičenie ab môže zvýšiť váš pás v závislosti od vášho počiatočného stavu a toho, čo sa snažíte dosiahnuť. Vaša veľkosť pasu hovorí veľa o vašom celkovom zdraví. Ak je váš pás príliš veľký, môže to podľa MayoClinic.com viesť k zdravotným komplikáciám, ako sú srdcové choroby, vysoký krvný tlak a rakovina. Ak je váš pás príliš malý kvôli zdravotným problémom, genetike alebo životnému štýlu, práca vášho brucha by mohla pomôcť zvýšiť vašu brušnú líniu.

Aerobic Ab Workout

Ak chcete pri tréningu ab stratiť veľkosť pasu, implementujte aeróbne cvičenie, ktoré sa zameriava na spaľovanie kalórií a budovanie svalov v bruchu. Vaša aeróbna rutina by mala trvať najmenej 150 minút týždenne. Bežný aerobik, ktorý môžete urobiť, je napríklad plávanie, jazda rýchlosťou 8 km / h, kick box, stacionárne veslovanie a skákacie lano. Intervalový tréning, pri ktorom počas tréningu ukladáte zvýšenú aktivitu, vám tiež pomôže stratiť tuk v žalúdku. Napríklad, ak beháte 30 minút rýchlosťou 4 km / h, každé 2 minúty zvyšujte rýchlosť na 30 sekúnd rýchlosťou 8 km / h.

Posilnenie abs

Keď počas aeróbnych cvičení strácate tuk okolo svojho pasu, zamerajte sa na budovanie svalov žalúdka pomocou silových tréningov. Sedadlá a sedenia sú dobrým cvičením najmenej dvakrát týždenne. Vykonajte týchto 25 krát pre štyri opakovania. Zdvíhajte nohy najmenej dvakrát týždenne. Výťahy nôh pomáhajú sústrediť sa na posilnenie vašich brušných svalov, ktoré tradične prehliada tradičné sedenie. Vykonajte výťahy nôh položením na chrbát s tvárou pri pohľade na strop. Zdvihnite nohy 3 palce od podlahy a držte ich 5 sekúnd. Bez toho, aby ste sa dotkli podlahy, sklopte nohy 20-krát.

Strata veľkosti v páse

Strata okolo pása môže byť náročná. Mnoho ľudí má tendenciu priberať na váhe predovšetkým v žalúdku. Implementácia aeróbneho tréningu ab silového tréningu a nízkokalorickej diéty vám môže pomôcť rýchlejšie schudnúť v bruchu. Znížte svoj denný príjem kalórií o 500 kalórií a stratíte asi kilo za týždeň. V kombinácii s tým, že cvičíte, môžete stratiť viac ako dvojnásobok sumy. Buďte opatrní, pretože strediská pre kontrolu a prevenciu chorôb tvrdia, že strata viac ako 2 libier týždenne sa považuje za nezdravú.

Získanie veľkosti v páse

Priberanie na váhe v páse sa najefektívnejšie dosahuje jedením viac kalórií, častejším jedením a silovým tréningom podľa tréningu MayoClinic.com. Ak máte podváhu z dôvodu zdravotného stavu, nevykonávajte diétu alebo cvičenie bez predchádzajúceho rozhovoru s lekárom.